Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok Nélkületek is hajlandó lenne több napra elmenni nyaralni úgy, hogy tudja, hogy anyagi gondok miatt nem tudtok Ti is Vele tartani? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Nos, a párommal tegnap elég csúnyán összebalhéztunk. Ugyanis mi most érettségiztünk és ugyebár szeptembertől mindenki megy a maga útjára, rendkívül jó osztályközösségünk volt. Most pedig tervezünk/terveznek egy közös kiruccanást. Eddig a párom azt mondta, hogy ha én nem megyek el akkor Ő sem megy el nélkülem de most meggondolta magát. Én viszont nem tudok Vele tartani mert rendkívül sok itthon az anyagi probléma, olyan szinten rosszul állunk h sokkal fontosabb dolgokra sem jut ettől. A történethez hozzátartozik, hogy eddig egész nyáron szinte nap mint nap együtt voltunk, sehová nem mentünk egymás nélkül és jóformán minden kiadásomat állta. Most azt mondta nekem, hogy amióta együtt vagyunk (másfél éve) soha nem ment sehová nélkülem és most szeretne kicsit magára is gondolni (amikor már kicsit idegesebb volt akkor hozzátette, hogy és nem is érdekli, hogy mit fogok hozzá szólni mert néha gondolhat kicsit magára is) és ugye mivel szeptembertől szétszéledünk szeretne kicsit a barátaival, osztálytársaival is kikapcsolódni és azt mondta, hogy Ő arról nem tehet, hogy én ilyen helyzetben vagyok, eddig mindig ahogyan tudta megoldotta de most örül ha magának megtudja oldani ... Azt mondta ne legyek önző, Ő ellenkező esetben nem kérné tőlem, hogy maradjak otthon csak azért mert Ő nem tud menni. Nekem mégis rosszul esik, hogy Ő nélkülem is szívesen elmegy holott tudja, hogy én is mennék csak egyszerűen nem tudok ... Tegnap azt mondtam Neki, hogy elengedem ... De mégsem érzem jónak ezt így, azt gondolom, hogy ha igazán szerelmes lenne belém akkor Neki nem lenne kérdés, hogy ha ilyen helyzet áll fenn akkor nem megy el nélkülem. Mit gondoltok? Rosszul fogom fel a dolgokat? Mit kellene tennem?
2010. júl. 27. 11:10
1 2
 1/12 StephanieXx ***** válasza:

Én nem kérném,hogy ne menjen el.Érezze jól magát,és kész:)

Tudom,hogy szeret,és nem csalna meg.Kell ennél több?!


Mondd meg neki,hogy sajnálod,amit mondtál Neki.Átgondoltad,és rájöttél,hogy önzősség lett volna Tőled,ha olyat kérsz,hogy ne menjen el.


Hidd el,jól fog neki esni,és Te is megkönnyebülsz.


(Mi is hasonló helyzetben vagyunk.De mi dolgozunk egész nyáron,évközben suli mellett,és nyár végén elmegyünk sátorozni /vad campingezni/) Olcsón is ki lehez hozni egy nyaralást:)

2010. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

A barátod, ha szeretne, akkor nem ment volna el nélküled.


Ezen nincs mit gondolkodni, így van.

2010. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy kis szabadság mindig kell. Ha túl rövid pórázon tartod az se jó.
2010. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Utólsó. nem igy van. attól hogy szereti nem lehet kicsit a barátjával? és irta a lány hogy eddig állta a kiadásait. de gy nyaralás egy főnek is sok. én biztos nem kérném a barátomtól hogy fizessen nekem is haiylen helyzetbe lennénk. És mondom. ha a abrátaival megy el bulizni vagy valami, kicsit kikapcsolódik. attól még szereti!!
2010. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
utólsó előttinek szól csak közbe írtál bocsi :)
2010. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Holdtündér ***** válasza:

Ez hülyeség "Ha szeret nem megy nélküled".

Én is haza szoktam menni a párom nélkül anyuhoz vidékre, mert ő a munka miatt nem tud jönni olykor.

Nem kell állandóan egymás s*ggében lógni.

Ezért is szokás mondani, hogy kapcsolat alapja a bizalom. Az megvan, akkor miért ne mehetne?

2010. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Rosszul fogod fel a dolgokat nagyon is.

Tényleg nagyon önző kérésed van. És mit tegyél? Semmit. Tényleg semmit. Ne hisztizz e miatt vele. Ne csapd ki a balhét. Tényleg igaza van. Gondolhat ő is magára. Azért mert te nem tudsz elmenni nyaralni, ezért meg akarod neki szabni, hogy akkor ő sem mehet? Csak veled, vagy sehogy? Mi ez már?! Póráza is van?? Hagy szórakozzon kicsit, nyaral, pihen, barátaival lesz. Nem lesz semmi baja.

Ugyanakkor elhiszem, hogy neked rosszul esik, de téged is, ha nagyon győzködnének a barátnőid, hogy menjetek el valahova, és folyton rágnák a füledet, te is beadnád a derekad szerintem. (Ha mondjuk te állnál úgy anyagilag, mint a barátod, és ő pedig úgy, mint te).

Szerintem igen erősen túlreagálod a dolgot :/

Írtad, hogy mindig együtt voltatok, nem ment nélküled sehova. Hát épp itt az ideje. Most vágtok majd bele az életbe, már nem tudtok sülve-főve együtt lenni, ezt meg kell szokni. És tényleg neki is jár a kikapcsolódás.


És a főkérdés: Mit tennék, ha a barátom nélkülem menne nyaralni több napra?

Meggyőződnék róla, hogy minden szükséges holmit elrakott-e, és kellemes nyaralást kívánnék neki, és a lelkére kötném, hogy csináljon képeket :P :D


20/L

2010. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem nincs ezzel semmi baj. Én is elmennék csajos bulira, a párom nélkül, és nem szeretem, ha a nap 24 órájában rajtam lóg valaki, pedig lány vagyok. És sztem ennyi neki is jár, a haverokkal, teljesen érthető. És ha már kihűlőben van a kapcsolatotok, azt az sem fogja megoldani, ha kihisztized, hogy maradjon otthon, sőt, csak haragudni fog rád. Egyébként sztem kereshetsz nyári munkát is, én is járok dolgozni 17 éves korom óta, és nem úgy, hogy hanyagolom az iskolát, és megoldható, és milyen jól tud jönni a fizu..:D Úgyhogy hagy menjen!
2010. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem, nincs kihülőfélben a kapcsolatunk másfél éve vagyunk együtt és általában nagyon jól kijövünk egymással én tudom, hogy nagyon szeret engem és, hogy nem csalna meg csak maga a hozzáállása miatt borultam ki, hogy hát márpedig őt most az egyszer nem fogja érdekelni, hogy nekem milyen problémáim vannak, nem mondhat le emiatt mindenről ... Mondjuk én úgy vélem, hogy talán amiatt lehetett ennyire feszült amikor már ehhez a témához értünk mert előtte is veszekedtünk ... Tegnap nagyon húzós napunk volt. Nem lett volna gond, hogy nélkülem szeretne elmenni ha kicsit másképp adta volna elő a dolgot ... Egyetértek a válaszolókkal és tényleg túlreagáltam a dolgot egy picit de mégis a lelkem mélyén azt érzem, hogy ha valaki igazán szerelmes akkor nem tud elmenni így a másik nélkül ha tudja, hogy a másik meg otthon szomorkodik, hogy nem tudott elmenni. Én legalábbis nem mennék el nélküle... Édesanyám is azt mondta, hogy anno amikor Édesapámmal még nagy volt köztük a szerelem Ők sem mentek egymás nélkül messzebbre. A párom pedig erre folyton csak azt válaszolja, hogy később az ilyen ragaszkodó, egymás nélkül sehová és baráti kapcsolatokat teljes elhanyagoló szerelmek nem vezetnek semmi jóhoz...
2010. júl. 27. 11:31
 10/12 anonim ***** válasza:

Erre csak annyit tudok mondani, hogy nincsen kapcsolat kompromisszumok nélkül. Ha nincs kompromisszum, nincs igazi kapcsolat sem.

Ez pedig nem egy olyan dolog, amiben ne lehetne engedni.

2010. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!