Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok Nélkületek is hajlandó lenne több napra elmenni nyaralni úgy, hogy tudja, hogy anyagi gondok miatt nem tudtok Ti is Vele tartani? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Nos, a párommal tegnap elég csúnyán összebalhéztunk. Ugyanis mi most érettségiztünk és ugyebár szeptembertől mindenki megy a maga útjára, rendkívül jó osztályközösségünk volt. Most pedig tervezünk/terveznek egy közös kiruccanást. Eddig a párom azt mondta, hogy ha én nem megyek el akkor Ő sem megy el nélkülem de most meggondolta magát. Én viszont nem tudok Vele tartani mert rendkívül sok itthon az anyagi probléma, olyan szinten rosszul állunk h sokkal fontosabb dolgokra sem jut ettől. A történethez hozzátartozik, hogy eddig egész nyáron szinte nap mint nap együtt voltunk, sehová nem mentünk egymás nélkül és jóformán minden kiadásomat állta. Most azt mondta nekem, hogy amióta együtt vagyunk (másfél éve) soha nem ment sehová nélkülem és most szeretne kicsit magára is gondolni (amikor már kicsit idegesebb volt akkor hozzátette, hogy és nem is érdekli, hogy mit fogok hozzá szólni mert néha gondolhat kicsit magára is) és ugye mivel szeptembertől szétszéledünk szeretne kicsit a barátaival, osztálytársaival is kikapcsolódni és azt mondta, hogy Ő arról nem tehet, hogy én ilyen helyzetben vagyok, eddig mindig ahogyan tudta megoldotta de most örül ha magának megtudja oldani ... Azt mondta ne legyek önző, Ő ellenkező esetben nem kérné tőlem, hogy maradjak otthon csak azért mert Ő nem tud menni. Nekem mégis rosszul esik, hogy Ő nélkülem is szívesen elmegy holott tudja, hogy én is mennék csak egyszerűen nem tudok ... Tegnap azt mondtam Neki, hogy elengedem ... De mégsem érzem jónak ezt így, azt gondolom, hogy ha igazán szerelmes lenne belém akkor Neki nem lenne kérdés, hogy ha ilyen helyzet áll fenn akkor nem megy el nélkülem. Mit gondoltok? Rosszul fogom fel a dolgokat? Mit kellene tennem?
2010. júl. 27. 11:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Publikus a kiruccanás minden költsége?
2010. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
mármint?:) egyébként elég drága kiruccanás lenne ... fejenként vonattal mindennel együtt kb. 15-20 ezer ft. és most mindketten elég nullán vagyunk, még Neki is kérdéses, hogy megtudja -e majd oldani.
2010. júl. 27. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!