Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok nélkületek megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok nélkületek megy bulizni, ti aggódtok?

Figyelt kérdés

A barátom hétvégén megy majd egy házibuliba. Aggódom. Eléggé friss a kapcsolatunk (fél éve vagyunk együtt), rengeteg lányhaverja van, a buliban is sok lány lesz, akiket nem ismerek. Próbálok bízni benne, de elég nehéz. Azt mondta ne féljek, de nem megy.

Ti ilyen esetben mit csinálnátok? Előjön a féltékenység? Vagy annyira megbíztok a párotokban, hogy fel sem merül a megcsalás, mint eshetőség?


2010. aug. 26. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Még szép hogy felmerülne bennem! ez teljesen normális szerintem.. de had kérdezzek valamit: te miért nem mész vele a buliba?

Mert szerintem ha együtt vagy valakivel fél éve akkor igazán együtt kellene bulizni járni...én is is barátom is nagy partysok voltunk azelött de most hogy összejöttünk és együtt megyünk bulizni ugyanugy elvagyunk...semmiben nem akadályozza hogy jol érezzem magam... ha nem hivott magával aházibuliba akkor okod van aggodni!

2010. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Egyikünk sem szeret bulizni, ő is csak azért megy, mert a buli egy szülinapos haverjának (lány...) lesz.

Azért nem megyek, mert nem ismerem az illetőt és amúgy sem érek rá.

2010. aug. 26. 18:58
 3/14 anonim ***** válasza:

hát fél év azért nem nevezhető frissnek sztem


amúgy semmi okod féltékenykedni, hát már csak érzed rajta, hogy mégis milyen viszonyban vagytok ...



az meg nem megcsalás, ha csak 1-2 20 perces szexkalandja akad, ez csak biológia

2010. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Barney Stinson ;) ***** válasza:
53%
Én aggódnék, mert akkor lenne párom! A párkapcsolat nem király! Egyáltalán nem fergeteges.
2010. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Személytől és kapcsolattól is függ, hogy van-e ok aggódni. Mostani barátomat bármikor elengedem bárhova aggódás nélkül. Előzőnél meg sokszor aggódtam, pláne amikor fesztiválozni ment, és tönkre ment a telója, úgyhogy beszélni se tudtunk. Pokoli hét volt... :D

20L

2010. aug. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az nem jelent semmit hogy nem ismered az illetőt hisz mivel a srác barátnője vagy ezért iratlan szabály h neked is meghivod van abba a buliba... viszont ha nem érsz rá akkor kérd meg egyik ismerődőd aki ot lesz h nha nézzen rá... persze nem biztos h okod van az aggodalomra hiszen a csaj egy barátja de hogy elkerüld a felesleges idegeskedést legközelebb menj vele midneképpen
2010. aug. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem, kárt úgysem tesz benne egy pasi se,ha mégis... így járt
2010. aug. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
azt mondta NE FELJ akkor ne felj,es egy fel ev utan mar kene legyen egy ennyi bizalmad benne
2010. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok féltékeny, én és a párom szoktunk külön bulizni, és soha nem volt ebből gond, nem féltékenykedünk, a bizalom a párkapcsolat alapja, ha nem bízol akkor baj van! Ne aggódj, nem lesz baj, ha szeret úgy se csinál semmit! És még valami a féltékeny emberek azért féltékenyek mert magukban nem bíznak, és ezt a komplexust vetítik ki a másfélre.
2010. aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
háv áj met jór mádő
2010. aug. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!