Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

199303 kérdése:

Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
barátommal szakitotunk már egy honapja mert szerelmes lett a legjobb barátnömbe:S de a lánynak akkor még volt barátja de már szakitotak . ö is szereti az én volt barátomat együtt karnak lenni de a lány most nagyon öszevan zavarodva és most nem szol hozá a volt pasimhoz de szereti. a volt pasim meg most tölem kér minden nap h mit csináljon, meg h szerintem van e még esélye a lánynál... szerintetek ezt most miért tölem kérdezi a volt pasim?:S én meg nem tudom miért segitek neki de tényleg nem tudom miért lehet azért mert még szeretem öt...? én 17 barátnöm 19 a srác 23 csak normális válaszokat léci és lehet van helyesirási hiba azért nem kell beszolni:D
2010. aug. 26. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Annyi az oka, hogy barátnak tekint téged, és ha szeretnéd még akkor nem segítenél hanem haragudnál. Én úgy gondolom ez így van jól, maradjatok csak barátok, felesleges utálkozni.
2010. aug. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem ez szemétség a volt pasidtól. ha még te sem tudod, h szereted-e, akkor ő hogyan tudná? ennek ellenére tőled kér tanácsot, amivel akár fájdalmat is okozhat neked, ebbe pedig nem gondolt bele. tisztázd magadban, h jelent-e neked vmit, de ha így van, sztem akkor se segíts neki, ne is utáld. egyszerűen szakítsatok meg minden nemű kapcsolatot, az a legtisztább (barátság úgysem működhet szerelem után).
2010. aug. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát én ugy érzem h szeretem mindig elökerül egy közös fénykép vagy egy olyan amin csak ö van olyankor elfog a sirás...:( de álitolag ez lehet attol is h az emlékek elö jövetele néhány ismerösöm szerint. most nem rég meg mondta nekem h örökre emlékezni fog rám és h ha végül sikerül és öszejön a csajjal örökre hálás lesz nekem...
2010. aug. 26. 13:12
 4/5 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de sztem naiv vagy, ha elhiszed, amit mond. ha annyira fontos lennél neki, h mindig emlékezne rád és törődne veled, akkor nem kezdett volna a bnőddel, ezáltal kellemetlen helyzetbe hozva mindegyikőtöket.

bocs, tényleg, nem bántani akarlak!

2010. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
semi baj végülis igazad van lehet tényleg naiv vagyok...
2010. aug. 26. 13:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!