Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Gáz ez igy?

Figyelt kérdés
mivel mikor barátnőmmel vagyok és ottvannak barátnői az egyikük iszonyatosan bejön nekem de barátnőmet nbem ahgynám el ezért de mégis megőrülök azért a csajért pedig barátnőmet szeretem...
2010. aug. 26. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
költözz el
2010. aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát ez eléggé szar helyzet:S sztem foglalkozz többet a barátnőddel és ne kerülj a másik lány társaságába:)
2010. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

én is tökre így vagyok vele,csak én lány vagyok és a barátom haverja tetszik :$

én sem tudom mit csináljak..de nekem könnyebb, mert én nem szerettem bele annyira..csak tetszik.de nem vagyok beléesve. és vele is álmodok.áá ez tényleg szar helyzet:S

2010. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd el a barátnődnek hogy nagyon csini az a másik csaj, onnantól kezdve ügyelni fog rá hogy ne találkozzatok
2010. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bakker pont ilyen kérdést akartam kiírni.

Ugyan így vagyok mint te.

Nagy mellű nagy dumás a barátnője de én mégis csak az én barátnőmet szeretem de valahogy vonz a másik csaj.

20/F

2010. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
öld meg a barátnöjét nekem vany egy szervezetem ami segithet eltüntetni a nyomokat csak dobj egy privátot mikor mehetünk és hova a hulláért aztánmi elkotorjuk nevadában vagy add meg a telefonszámát a barátnönek vagy msn cimét privátban és mi elintézzük
2010. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó elötti válaszoló ugyanigy vana csaj is angymellű szép alakja van gyönyörű lány de barátnőmbe vok szerelmes de negem is vonz a másik csaj...
2010. aug. 26. 18:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!