Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt a szituációt mivel magyará...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a szituációt mivel magyaráznátok? Bövebben lent.

Figyelt kérdés
Ismerek valakit évek óta....aztán egyszercsak úgy alakul hogy buli alkalmával nála kötök ki tök jó a sex élvezzük egymás társaságát teljes egyhullámhossz....majd ez megismétlődik mégegyszer, akkor már nagyon úgyfestett hogy mostantól egy pár vagyunk. Elutazik egy hétre ö is én is de megvan végig a kontakt köztünk....mindketten hazajövünk alig várom a találkát amit tervezgettünk aztán egyszercsak beáll a nagy űr várom hogy keressen de hiába....telnek a napok majd a hetek hivom írok neki és semmi reakció :) komolyan miért ilyen gerinctelen egyik másik férfi? ha nemakar semmit legalább egy nyavajás 20ft os üzenetben koptasson de ne igy.....
2010. aug. 25. 17:23
 1/6 anonim válasza:
a pasi hülye
2010. aug. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azért ilyen mert tényleg gerinctelen és gyáva. Nekem,ha már keresne se kéne.Ne is foglalkozz vele.
2010. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy strigula lettél a titkos noteszében... :)
2010. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

óh, velem is hasonló történt mostanában. 1 randi, ami tök jól sikerült, szex nem volt, eltelt több hónap, semmi gond, hát nem jöttem be neki, lezártam. hónapokkal később jelentkezik, hogy mizu, újra tali, gondoltam haverkodunk, majd kiderült, szerinte ez randi. kicsi összekavarás, nagyon jó beszélgetések és csókolózások, szex még mindig nem, majd nehéz elválás. ezután nekem kell jelenktezni, megállapodás szerint, csacsogunk egy sort, majd azt mondja, akkor hív még a héten, hogy egyeztessük az időpontot. azóta semmi, több hete....


És hogy hogyan reagáltam le? Először baromi ideges lettem, és nagyon rosszul esett, mert ritkán van, hogy ennyire elbűvöl valaki. De most már lesz.rom, vagy már régóta van barátnője és csak kifele kacsintgatott, vagy közben jött össze valakivel, vagy csak megpróbált megd.gni, aztán 2. alkalom után úgy érezte, még egy talit nem ér meg a dolog. De egy biztos, hagyd a fenébe, nem vesz sajnos annyira komolyan, mint Te Őt.

2010. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

általában akkor gerinctelen valaki, ha nem érdekli a másik olyan szinten sem, hogy mit gondol róla

szóval így

2010. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de legalább arra lenne tekintettel hogy ismerjük egymást évek óta...mellesleg mindenki tátott szájjal áll a dolog elött mert állitólag mindig azt hajtogatta a közös baráti körben hogy mennyire jó csajnak tart...idöközben hatalmas pálfordulatot vehetett az elmélete....komolyan tudom hogy tipikus örök szöveg de azthiszem sosem értem meg a férfiakat és folyamatosan ezen az egészen forog az agyam....pedig tudom hogy fölösleges de marcangol
2010. aug. 25. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!