Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen borzalmat mivel magyaráz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen borzalmat mivel magyaráznátok? Bövebben lent

Figyelt kérdés

Ismerjük egymást évek óta....összejövünk 4 hónapig minden szép és jó érzem hogy szeret velem lenni mindíg keres hív üzeneteket küld teljes egyhullámhossz....aztán találkozunk megbeszéljük hogy másnap is tali este elmegyünk valahová aztán nála alszok....azóta se hire se hamva....én hívtam sms t is küldtem neki nulla reakció már több mint egy hete....

Valakinek komolyan bekattanhat így az agya egyik percről a másikra? Ilyen létezik? Ti ezek után tudnátok akárkiben is bízni? :(

Ja és él nem ütötte el az autó és nem rabolta el a szervkereskedelem ezt kizárhatjuk....


2010. okt. 22. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ezt nevezik szívásnak... ennek a pasinak nem kellesz márha lány vagy mert azt nem írod de az írásodból lánynak gondollak... de egy valamit nem értek. Te miért nem hívod fel?????
2010. okt. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nagyon rosszul játszik az illető, nem tudja hogy illene bejelenteni hogy nem akar téged :S
2010. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok Ő is 24 én is.....Hívtam telefonon üzenetet is írtam neki és semmi reakció...iszonyatosan megalázva érzem magam és átverve....ha ennyire gyáva hogy nem meri a szemembe mondani akkor legalább egy üzenetbe közölje hogy bocsi ennyi volt....de ez így több mint stílustalan és számomra érthetetlen ugyanis tök büszkén mutatott be a barátainak hogy én vagyok a barátnője stb....és azt mindenki érzi ha a másik szeret vele lenni alig akart elengedni akármikor együttvoltunk mindig mondta mennyire hiányzom neki....most akkor végig csak játszott volna? Bár nemtudom annak viszont mi értelme....
2010. okt. 22. 13:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy tényleg nem történt vele valami?
2010. okt. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Közös ismerösünkkel dolgozik és egész héten látta
2010. okt. 23. 11:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Értem. Hát akkor uszítsd rá a közös ismerőst, lehet megszállta valami idegen enerigalény, aki előkészíti a Föld invázióját :D Jobb leleplezni. Na de komolyra fordítva, én nem hagynám futni, magyarázatot követelnék, ha meg nem tud adni, és gyáva, akkor meg megérdemel egy kiadós lebacást.
2010. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!