Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Mi az a szex? "Ezt hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Mi az a szex? "Ezt hogyan magyaráznátok el?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, én tisztában vagyok a szó fogalmával, a valódi kérdeznivalóm az lenne h egy kisgyereknek, de igazán kicsinek, olyan 8 év körülinek hogy magyaráznátok el?

Tudom h lesz olyan válaszoló, aki azt írja h "Sehogy!Annak még nem ezzel kell foglalkoznia.", tehát aki nem így akar válaszolni, az írjon!


2010. febr. 4. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
nem azt modnom hogy sehogy. de mért is akarod neki elmagyarázni?
2010. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom.Csak kíváncsi vagyok h az emberek mit mondanak erről.
2010. febr. 4. 21:09
 3/9 anonim ***** válasza:
6 éves se voltam mikor már tudtam mi a szex és erre nem anyum hanem a barátnőm világosított fel :) és 12 évesen mondta el anyukám :) de akkor már én rég tudtam mi az... és szerintem 8 évesen még nem kell
2010. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne meséket találj ki neki. Csak gyerek, nem hülye. Engem se áltattak dajkamesékkel.. Igazából nem is emlékszem, hogy hogyan tudtam meg, de valahogy már 10 éves korom előtt tudtam, és értettem is (nyílván nem biológia szinten, meg hogy konkrétan mi történik..)

Ha ő maga kérdezne rá, biztos, hogy elmondanám neki.

2010. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mikor a lány meg a fiú nagyon szereti egymást akkor csinálják ezt. Ennél többet nem kell neki mondani
2010. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem apukám mesélt erről,valamikor 10 éves korom előtt.Akkor még csak az alapokat mondta el,pl. hogy nem a gólya hozza a gyereket,meg hogyan történik egy aktus(persze az én nyelvemre lefordítva).Aztán fokozatosan,évről-évre többet mondott,11-12 éves korom körül már a nemi betegségeknél tartottunk.Sokat tanultam tőle,és pont ezért sok embernek én magyaráztam el a dolgokat,akiket a szüleik "elfelejtettek" felvilágosítani.


L/18

2010. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak ezzel kapcsolatos könyvecskék is, amik direkt ilyen korú gyerekeknek szólnak. És le van írva benne, az ennyi idősek nyelvén. Ha gondolod vegyél egy ilyet, elolvasgatjátok közösen és ha van kérdése, akkor válaszolsz rá őszintén. Szerintem nyugodtan lehet ennyi idős gyereknek köntörfalazás nélkül beszélni ezekről a dolgokról. Persze szerintem ki kell emelni az érzelmi részét..
2010. febr. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy kellene, hogy elmondod, hogy mikor egy nő és egy férfi szerelmeskednek és gyereket akarnak, a férfi bedugja a kukiját a nő puncijába és a kukiból átmegy egy apró sejt a nő hasába. A nő hasába is vannak apró kis sejtek és a férfi és nő sejtje egybe olvad. De nagyon fontos, hogy mondd el, hogy ezt CSAK FELNŐTTEK CSINÁLHATJÁK, mert csak az ő szervezetük fejlődött ki rendesen!!!
2010. febr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

örök vakfolt az életemben, hogy a szüleim nem magyarázták el miaz, valahogy rájöttem magamtól. Aztán késöbb mikor a filmkeben láttam, hogy milyen jó nézni a szülőket mikőzben magyarázzák a hülyeségeiket...

Nem tudom nálam miért maradt ez ki.

2010. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!