Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy oldjam meg ezt a szituáci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg ezt a szituációt hogy frappáns legyen?

Figyelt kérdés
Kaptam kölcsön egy kis füzetet.Járok tanfolyamra egy lánnyal és mindig egymásra mosolygunk meg néha beszólunk egymásnak meg ilyesmi de most van pasija de hát ez nem a világ vége:)mondta h maci meg macskát meg ilyen nyálas dolgokat már rajzoltak neki(enyhe célzás h én vmi mást) a rajzolás nem megy olyan rosszul csak nem tudom mi frappánsat lehetne rajzolni neki a füzetébe?Én mondjuk arra gondoltam h abból később lehessen randi is végülsi tök mindegy csak legyen vmi jó ha vki add ötletet akkor olyat amit nme nehéz rajzolni mert azért annyira jól még nem megy
2010. febr. 12. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Rajzolj neki fasznyulat.
2010. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szívecskés gondos bocsot!
2010. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egy huszáros vágást
2010. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de szívecske nem lehet nem vagyok szerelmes belé
2010. febr. 12. 18:18
 5/10 anonim válasza:
vmi képregényt
2010. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmi esetleg?

[link]

[link]


vagy


[link]


Semmi nyálas nincs benne, viszont szerintem jól néznek ki és jó csak úgy rájuk nézni is :)

Esetleg még valami apróságokkal kiegészítheted őket, pl más háttérbe rakod őket.

2010. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

[link]


egy ilyet, egyszerű is meg aranyos :D

2010. febr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ezek jók de azért kérek még segítséget légyszíves
2010. febr. 12. 19:38
 9/10 anonim ***** válasza:
egy rózsát mondjuk..a virág az egy szép gesztus, szeretik a mi oldalbordáink:D
2010. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

na már megoldottam ezt rajzoltam le:)

[link]

2010. febr. 15. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!