Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez valami új szokás a pasiknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami új szokás a pasiknál?

Figyelt kérdés

Utóbbi kapcsolatomnál figyeltem meg ezt a jelenseget, illetve barátnőim is hasonlóképpen panaszkodnak a párjukra, az önbizalmuk meg csökken..


Egyutt élünk 2 eve, 30 felett. Párom sikeres ember nagyon ennyi idősen, de a személyisége nem túl kifinomult bizonyos dolgokban, amit jó ideig takargatott ügyesen. Kicsit olyan alpári paraszt tud lenni, amit szerintem hoz szülőktől, és barátoktól. Csak azt nem értem, hogy tudta ilyen jól eltitkolni. Van egy olyan érzésem, hogy egy idő után mindenkivel ilyen lesz.

Magával szemben borzalmas sértődékeny, de fordítva nem érzi a szavai súlyát, közben mindig azt hangoztatja, hogy a szeretetnyelve a szavak.

A szarkazmust szeretem en is, viszont úgy érzem, ez mar felulirja ezt..


Mondok pár példát :

- lefogytam most elegge, tobben mondjak, hogy hízzam. Sosem voltam egy kövér alkat, alapból vékony vagyok, elég kis mellel. Na most még kisebb lett, és a minap beszól, hogy "nem áll már jól ez a fogyás, eltunt a melled, nulla. Ha hanyatt fekszel, nem latszik


- ha lesz gyerekunk, remelem a szemedet es a fogadat orokli csak, nem az eszedet


-kertem milliószor, hogy vezessen óvatosan, ne gyorsulgasson. Erre ma megint úgy veszi be a kanyarokat.


Próbáltam kedvesen mondani neki ezeket, és szerintem nem veszi komolyan. Ilyenkorn rohog. Volt, hogy bunkón szóltam be, akkor meg az volt a baj, hogy veszekszem.


Meg olyan fura dolgai vannak, pl produkalja magat viccesen, hogy felhúzza az alsónadragjat a mellkasaig, mint egy idióta, es úgy mászkál, vagy mindig gyúrja a bőrömet, nem tud finoman hozzámérni tartósan. Néha sajnalom vmiert komolyan, de aztan megis inkabb ideges leszek.


Viszont a melles az friss, és nem fogok tudni elmenni mellette, csak nem tudom, hogy lehet ezeket kezelni. Mar szexelni is feszulni fogok ezutan..

Azt bírom, hogy amikor latja, hogy rosszul esik, egyből hárít, hogy "jaj, tudod hogy szeretem a kis melleidet, tudod hogy csak azt szeretném hogy egészségesebben egyel, tudod hogy mennyiszer bókolok"


És rohadt ügyes, mert tényleg bókol, de aztan elvesz valami beszólással mégis, folyamatosan ingadozik. Engem állít be hulyenek, hogy csak a rosszra fókuszálok, es direkt problemazni akarok, de ezek akkor is rosszul esnek.



2021. ápr. 19. 02:41
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
90%
Ideje lelépni. Ez csak rosszabb lesz.
2021. ápr. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
17%

Jajj mintha a páromról írtál volna, ő is teljesen ilyen :D még a gatyas sztori is stimmel..


Én is csak azt tudom írni, amit páran előttem írtak. Ha beszólogat, én is visszaszólok. Szeretetben élünk, szóval ezzel nincs probléma, de a szeretethez nem tartozik az, hogy engedem elvenni az önbizalmam.. Szóval megtanultam kezelni a helyzetet, inkább poénnak veszem ezeket, és ha visszaszolok, rajon, hogy 'hoppá, lehet most kicsit elszaladt velem a ló.'

2021. ápr. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
28%

Megint a nem túlbonyolított észjárású hölgyike(pasiknál) okosságai, aki csodálkozik, hogy le van oltva.

Bébi, ha hülye vagy, ne csodálkozz, ha lehúznak.

2021. ápr. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%

,,produkalja magat viccesen, hogy felhúzza az alsónadragjat a mellkasaig, mint egy idióta"


ne haragudj, de ezen felnevettem. :D az én exem is ilyen volt, próbálta előadni a komoly férfit, közben egy 5 éves szintjén volt agyilag.

a szúrkálódásokkal egy bizonyos szintig nincs bajom, viszont az nagyon nem vicces, ha a külsődet, vagy akármidet kritizálja. Minden viccnek a fele igaz. Az egy dolog, hogy tudni kell visszaszólni mert érezni az iróniát/viccet, de a kedves párod is észrevehetné magát és leállhatha, ha neked a kis poénjai már baromira nem viccesek.

Szerintem teljesen leértékel téged, pusztítja szándékosan az önbizalmad, ami bizony egy bántalmazó kapcsolat. Szakítanod kellene, mielőtt teljesen elveszíted önmagad.

2021. ápr. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%

Nem új szokás, de nem értem, miért tűröd.


Küldök valamit privátban, kérlek, nézd meg.

2021. ápr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem új szokás, csupán a barátod egy bunkó paraszt. Nekem a második hasonló kedves beszólásnál, amit ugye nem gondolt komolyan csak viccelt, már nem lenne a párom.
2021. ápr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 Ypszilon1980 ***** válasza:
22%
Túl van reagálva. Természetesen van olyan, hogy a férfi csak viccnek szán dolgokat, aztán kiderül, hogy nem is vicces, de helyén kell kezelni, visszaszólni, megmondani neki, hogy azért vegye észre magát. A másik megoldás, hogy otthagyod, ha neked ez nem tetszik vagy nem is akarod ezt elfogadni.
2021. ápr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
26%
Nevetségesek az ilyen nők, mint a kérdező. Összefoglalom a lényeget: A barátja jómódú, pénzes, sikeres, ezért bármit megenged neki. Persze panaszkodik, de mivel még egyszer a férfi jómódú, sikeres, ezért ott nem hagyja :D Az egész kérdés értelmetlen. A kérdező csak idejött panaszkodni (mintha a barátnőinek panaszkodna, csak azok lehet most nincsenek vagy nem hallgatják meg), de csinálni ezután sem fog semmit.
2021. ápr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
15%

Csatlakozom az elottem szolokhoz. Az en parom is ilyen. Eleg nyers stilusa van sokszor. Kellett ido amire megszoktam. Sokszor en is megsertodtem ezeken es magamra vettem az elejen. Peldaul tavaly nyaron en is sokat fogytam. 47 kilo voltam a 168 centimhez... szarul neztem ki teny es valo, magamnak sem tetszettem mar. Munkahelyemen is sokan megjegyeztek, hogy hova fogyok mar ennyit.

Parom megkerdezte, hogy egyebkent mennyit fogok még fogyni, mert igy marhara nem tetszek neki, es lassan mar kivanni se fog ha ilyen sovany maradok, mert csunya.

Hat nem esett jol nyilvan, es verig is sertodtem rajta. De igaza volt es

utana sikerult ujra 50 kilo felett lennem.

Volt olyan is, hogy epp nem volt jo napom se kedvem, neki erre az volt a reakcioja hogy miert van ilyen bánat fejem.. 😏

Azota megtanultam ezekre reagalni, es visszaszolni hasonlot vagy durvabbat. Ne vedd tul komolyan ezeket. Persze van egy hatar.

Ha ugy erzed ezzel rombolja az onbizalmad azt semmifelekeppen ne engedd.

2021. ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
89%

Jobban a sarkadra kéne állni.

De en is azt mondom h ez bantalmazas es inkabb keresni kéne egy olyan típusú ferfit aki nem ilyen.


Miert nem mondtad neki h az ő frka meg olyan kicsi h szinte nulla? Megneztem volna a pofajat!


Ezeknek lehet ego problemajuk van es igy novelik h a masikat probaljak meg lenyomni.


Őszintén kéne vele beszelned h bunko es te nem erre vagysz es lecsereled normalis pasira ha tovabb bantalmaz.

Meg keressen maganak olyan hülye nőt aki ezt allja.


Ezek hierachiaban hisznek! Vagy ő nyom le teged vagy te őt! Ezt olvastam egy könyvben.


Minek vagy vele ha bunkó,nem szereted magad annyira h jobbat erdemelsz?

2021. ápr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!