Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez valami új szokás a pasiknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami új szokás a pasiknál?

Figyelt kérdés

Utóbbi kapcsolatomnál figyeltem meg ezt a jelenseget, illetve barátnőim is hasonlóképpen panaszkodnak a párjukra, az önbizalmuk meg csökken..


Egyutt élünk 2 eve, 30 felett. Párom sikeres ember nagyon ennyi idősen, de a személyisége nem túl kifinomult bizonyos dolgokban, amit jó ideig takargatott ügyesen. Kicsit olyan alpári paraszt tud lenni, amit szerintem hoz szülőktől, és barátoktól. Csak azt nem értem, hogy tudta ilyen jól eltitkolni. Van egy olyan érzésem, hogy egy idő után mindenkivel ilyen lesz.

Magával szemben borzalmas sértődékeny, de fordítva nem érzi a szavai súlyát, közben mindig azt hangoztatja, hogy a szeretetnyelve a szavak.

A szarkazmust szeretem en is, viszont úgy érzem, ez mar felulirja ezt..


Mondok pár példát :

- lefogytam most elegge, tobben mondjak, hogy hízzam. Sosem voltam egy kövér alkat, alapból vékony vagyok, elég kis mellel. Na most még kisebb lett, és a minap beszól, hogy "nem áll már jól ez a fogyás, eltunt a melled, nulla. Ha hanyatt fekszel, nem latszik


- ha lesz gyerekunk, remelem a szemedet es a fogadat orokli csak, nem az eszedet


-kertem milliószor, hogy vezessen óvatosan, ne gyorsulgasson. Erre ma megint úgy veszi be a kanyarokat.


Próbáltam kedvesen mondani neki ezeket, és szerintem nem veszi komolyan. Ilyenkorn rohog. Volt, hogy bunkón szóltam be, akkor meg az volt a baj, hogy veszekszem.


Meg olyan fura dolgai vannak, pl produkalja magat viccesen, hogy felhúzza az alsónadragjat a mellkasaig, mint egy idióta, es úgy mászkál, vagy mindig gyúrja a bőrömet, nem tud finoman hozzámérni tartósan. Néha sajnalom vmiert komolyan, de aztan megis inkabb ideges leszek.


Viszont a melles az friss, és nem fogok tudni elmenni mellette, csak nem tudom, hogy lehet ezeket kezelni. Mar szexelni is feszulni fogok ezutan..

Azt bírom, hogy amikor latja, hogy rosszul esik, egyből hárít, hogy "jaj, tudod hogy szeretem a kis melleidet, tudod hogy csak azt szeretném hogy egészségesebben egyel, tudod hogy mennyiszer bókolok"


És rohadt ügyes, mert tényleg bókol, de aztan elvesz valami beszólással mégis, folyamatosan ingadozik. Engem állít be hulyenek, hogy csak a rosszra fókuszálok, es direkt problemazni akarok, de ezek akkor is rosszul esnek.



2021. ápr. 19. 02:41
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
58%
Ezt a gyúrja a bőrömet dolgot magyarázza el már valaki, nekem is ezt csinálja. Folyton úgy ér hozzám hogy felidegesit nem tudom mi a célja ezzel.
2021. ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
100%
Leural.
2021. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:

Az alacsony önbizalmam biztos benne van, illetve az, hogy nekem is vannak hibaim, idegesítő szokásaim, viszont úgy gondolom nem vagyok arrogáns, lekezelo.

A masik, ami mellette tart, hogy a jó tulajdonsagai mellé fel tudom-e ezeket hozni vajon, tud e változni 30 fölött ezekben egy ferfi, vagy felesleges energia.


Valaki írta, hogy egyik kezével ad, masikkal elvesz. Pont emiatt nehéz, mert nem mindig csak a rossz van, hanem váltogatja, raadasul nem is érzi a súlyát ezeknek, reflexből jön.

2021. ápr. 19. 13:44
 34/51 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem új szokás a pasiknál csak a te barátod egy idióta
2021. ápr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
83%

Erre mondják, hogy nincs tökéletes ember. Aki sikeres az életben, az egy lelki nyomorék.

Meg kell találni a középutat. 😊

2021. ápr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus a sok lány aki írja,hogy aZ éN pAsIm Is IlYeN HiHiHi mekkora lelki nyomorékok vagytok basszus :D
2021. ápr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog valtozni. Ne is varj erre. Barmennyi jo tulajdonsaga is van, egyik sem fogja ellensulyozni szamodra azt, hogy lealacsonyitva es elnyomva erzed magad mellette.
2021. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
Fura nekem ez. Egyik "tabor" azt mondja, hogy azok a viraglelkuek, akik ezt serelmezik és kivannak tole, masik resze meg dobbantana, es nem tartja normálisnak.
2021. ápr. 19. 14:13
 39/51 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező szerintem a felét ugyanaz a válaszoló írta és lehet az is,hogy fiú írta ezeket mert hihetetlen számomra,hogy egy nő ilyen hülye lehet.

Dobd ki,ennél milliószor jobbat fogsz találni!

2021. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts! Minél előbb...

Ha van kedved írj, nemrég léptem ki egy mérgező kapcsolatból. :(

Ez csak rosszabb lesz..

2021. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!