Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez valami új szokás a pasiknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami új szokás a pasiknál?

Figyelt kérdés

Utóbbi kapcsolatomnál figyeltem meg ezt a jelenseget, illetve barátnőim is hasonlóképpen panaszkodnak a párjukra, az önbizalmuk meg csökken..


Egyutt élünk 2 eve, 30 felett. Párom sikeres ember nagyon ennyi idősen, de a személyisége nem túl kifinomult bizonyos dolgokban, amit jó ideig takargatott ügyesen. Kicsit olyan alpári paraszt tud lenni, amit szerintem hoz szülőktől, és barátoktól. Csak azt nem értem, hogy tudta ilyen jól eltitkolni. Van egy olyan érzésem, hogy egy idő után mindenkivel ilyen lesz.

Magával szemben borzalmas sértődékeny, de fordítva nem érzi a szavai súlyát, közben mindig azt hangoztatja, hogy a szeretetnyelve a szavak.

A szarkazmust szeretem en is, viszont úgy érzem, ez mar felulirja ezt..


Mondok pár példát :

- lefogytam most elegge, tobben mondjak, hogy hízzam. Sosem voltam egy kövér alkat, alapból vékony vagyok, elég kis mellel. Na most még kisebb lett, és a minap beszól, hogy "nem áll már jól ez a fogyás, eltunt a melled, nulla. Ha hanyatt fekszel, nem latszik


- ha lesz gyerekunk, remelem a szemedet es a fogadat orokli csak, nem az eszedet


-kertem milliószor, hogy vezessen óvatosan, ne gyorsulgasson. Erre ma megint úgy veszi be a kanyarokat.


Próbáltam kedvesen mondani neki ezeket, és szerintem nem veszi komolyan. Ilyenkorn rohog. Volt, hogy bunkón szóltam be, akkor meg az volt a baj, hogy veszekszem.


Meg olyan fura dolgai vannak, pl produkalja magat viccesen, hogy felhúzza az alsónadragjat a mellkasaig, mint egy idióta, es úgy mászkál, vagy mindig gyúrja a bőrömet, nem tud finoman hozzámérni tartósan. Néha sajnalom vmiert komolyan, de aztan megis inkabb ideges leszek.


Viszont a melles az friss, és nem fogok tudni elmenni mellette, csak nem tudom, hogy lehet ezeket kezelni. Mar szexelni is feszulni fogok ezutan..

Azt bírom, hogy amikor latja, hogy rosszul esik, egyből hárít, hogy "jaj, tudod hogy szeretem a kis melleidet, tudod hogy csak azt szeretném hogy egészségesebben egyel, tudod hogy mennyiszer bókolok"


És rohadt ügyes, mert tényleg bókol, de aztan elvesz valami beszólással mégis, folyamatosan ingadozik. Engem állít be hulyenek, hogy csak a rosszra fókuszálok, es direkt problemazni akarok, de ezek akkor is rosszul esnek.



2021. ápr. 19. 02:41
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
97%
Olyan érdekes, hogy sok lány azzal tudja le, hogy visszaszól valami durvábbat. Én is tudok olyat mondani bárkinek, hogy egyből elsírja magát, de csak végső esetben veszem elő ezt az oldalamat. Egy párkapcsolatban végképp nem szeretnék azon versengeni, hogy ki tudja jobban lehúzni a másikat. Pont az ellentéte lenne a lényeg: a közös fejlődés, egymás felemelése.
2021. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarnék 6 éves szintre lesüllyedni. Nem akarnék taplóvá változni egy phasz miatt.
2021. ápr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
25%

19-es vagyok.

Szerintem egy kapcsolatban egyik felnek sem szabad lenyomni a masikat.

A kerdezo leirta, hogy sokat fogyott es mar tobben jeleztek neki, hogy hiznia kellene. En ezt nem ugy latom, hogy a parja direkt bantaskent leszolta a kerdezo kulsejet.

Nekem is eltunt a fenekem,

a mellem miutan ennyit fogytam,

es elotte sem voltak nagy melleim. Konkretan nekem ezt a parom nem tette szova igy, de azt igen hogy mar nincs mit fogni rajtam.

Nyilvan lehetett volna finomabban is fogalmaznia, de ha valoban sokat fogyott a kerdezo akkor csak oszinte volt a parja, es hat az sokszor nem esik jol az embernek.

Ezt nyilvan csak a kerdezo tudja, hogy mennyi igazsag volt abban amit a parja mondott ezzel kapcsolatban.

Ha nem fogyott volna egy kilot sem, es teljesen normalis testsullyal kritizalja a kulsejet, barmilyen modon, ugy hogy az nem fedi a valosagot az mar bantalmazas.

2021. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%
Maga az egész ember tapló.
2021. ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
0%
18-nál a pont. Van az az egzisztencia, ami miatt a nő megalázható.
2021. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%
Azért milyen szép ezt a gyakorlatban látni. Nőként írom, ezért van ennyi bunkó férfi, és a hozzájuk lebunkósodott nők. A bunkó férfival nem szakítanak, ahogy megérdemelné, hanem felveszik a csodás személyiségüket. Még a nő védi a férfit, és kér bocsánatot, hogy vannak érzelmei. Mentegeti! Nem tudom, ez mi, nem gaslighting, de hasonló.
2021. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!


A szarkazmust én is művelem, de nem úgy, hogy a másik külsejét degradáljam ilyen szinten. Annyit tudtam visszaszólni, hogy rajta meg van plusz 8 kiló, és nem kell minden nap elmondani, hogy hízzam már vissza ezt vagy azt, mert bunkóság.


A melles azért esik rosszul, mert így kifejtette, megmondom oszinten, hogy ezentúl pólóban fogok szexelni vele, mert genetikailag sem nagy, és ezt tudta jól. Nekem azt mondták anno, hogy a ferfiak szex közben nem nezik a narancsbort vagy a testi hibát, hat neki mégis sikerült felmernie, mekkora a mellkasom hanyatt fekve..

Magaval is torodhetne ennyit, mert nem eppen sportos alkat jelenleg.


Nem vagyok egy elveszett lélek, viszont ilyen téren teny, hogy lenyom. Annyira váratlanul ernek ezek és olyan sunyi módon, hogy hirtelen a dobbenettol nem jutok szóhoz.

A masik, hogy nem szeretnék én is paraszt lenni, inkább az esne jól, ha úgy tudnék valakivel élni úgy,hogy finoman jelez csak, és elfogadja a külsőm.


Szóval sok apróságból tevődnek össze, mint ez vagy a vezetés. Azt se értem őszintén, ha valaki fél mellettem, miért nem lassítok. Ma próbálom felhozni neki, de előre latom, hogy az lesz, hogy hisztizem..


Nem azert vagyok vele, mert sikeres, önerejéből ért el mindent, ami nagy dolog, és még veletlen sem vagyok kitartva. Maga a munkája, az irányítás raerosithet az alap személyisegere, és a kettő kombinációja nem túl szerencsés.


Egyszer mondtam, hogy semmi se jó neki. Magaval kapcsolatban érzékeny, sertodekeny, elvar, de erdekes fordítva nem figyel es tapló sokszor. Aztan meg csodalkozna, ha lelépnék, és még én lennék a szemét. Ő azt gondolja szerintem, hogy belefernek ezek a szintu lealacsonyítások, mert mellette dicsér is, és ezzel vedekezik. Pont emiatt érzem nagyon karosnak, mert kontroll alatt tart.

2021. ápr. 19. 11:34
 28/51 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kezével simogat, másik kezével üt.
2021. ápr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi az ami még mellette tart? Ha ugy erzed elnyom, lealacsonyit, kontroll alatt tart. Egyenkent is boven eleg ok a szakitashoz. Megbeszelni sem tudod vele mert hisztizesnek tartja.
2021. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem uj. Bukoéknál mindig is ez volt.
2021. ápr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!