Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan veszem észre, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan veszem észre, ha egy csajnak be jövök vagy szerelmes belém? BŐVEBBEN lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azt szeretném megtudni (kár lenne nem észre vennem) ha mondjuk valamelyik csajnak be jövök egy társaságban, melóhelyen, vagy buliba? Érdekelne. Hogy viselkedik mik a reakcióji, miből veszem észre azt? Főként csajok válaszát várnám. Köszi a segítséget.

20/F


2010. aug. 21. 17:47
 1/7 anonim válasza:

hmmm..hát mondjuk amíg a közeledbe van egész végig téged bámul..esetleg elpirul.xDD ha teis ránézel véletlenül akkor elfordítja a fejét..zavarbajön úgytesz mintha nemis téged nézne pedig de.:D ha meg bátrabb a csajszi akk odamegy hozzád és elkezd veled beszélgetni.

legalábbis én ígyvagyok vele:D


15L

2010. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valahogy mindig ott van a közeledben, ha rádnéz, mosolyog, próbál hozzád közel állni, leülni
2010. aug. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez aranyos:) köszi. Volt már ilyesmi am.


Puszi

2010. aug. 21. 19:05
 4/7 anonim válasza:

Sokat mosolyog a közeledben,és keresi a társaságodat:) Ha félénk (mint pl én xD) akkor csak távolról nézeget:D

17/L

2010. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Honnan tudható ez biztosan? :$ úgy értem mi van ha ugyan ezt rengeteg pasival és/vagy a haverjaival csinálja ezt én meg félre értem? :(
2010. aug. 22. 15:02
 6/7 anonim válasza:
Hát..őő xD Ha nekem vki bejön,akkor nem úgy viselkedek vele,mint más pasikkal:D Próbálok nagyon kedves,jó fej & vicces lenni. Szerintem hallgass a megérzéseidre ;D 50% esélyed van rá,hogy bejön xD na hajrá:D
2010. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy sok csaj (elég elszomorító tud lenni) de nem tudják hol kivel mikor hol a határ :S


Eddig csak ilyesmibe volt részem.

2010. aug. 22. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!