Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretek egy lányt de ő másba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt de ő másba szerelmes. Van esélyem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A lány már kb. 1 éve szerelmes ugyanabba a fiúba jártak is pár hónapig. A fiú igazából le se szarja de a lány még mindig teljesen odavan érte. Azonban (úgy ahogy, de) velem is kezdett alakulni a dolog. Eddig még konkrétan nem is tudja hogy szeretem, de szerintem már sejti... A lényeg hogy teljesen össze vagyok zavarodva mert barátnője azt mondta nekem hogy szerinte lenne esélyem nála, valószínűleg hasonlóan érez irántam, csak ugye ott az a másik fiú. Segítsetek légyszi nemtudom hogy mihez kezdjek vele! Esetleg valami ajándékötlet Valentin-napra? 14/f (a lány velem egyidős)
2011. febr. 11. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
bókolj neki,kedveskedj,éreztesd vele,hogy fontos a számodra.mondd meg neki nyíltan mit érzel! előbb utóbb csak belátja veled jobban jár ;)
2011. febr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen csak az a "nagy helyzet" hogy barátnője már tudja és azóta teljesen bizonytalan vagyok. nemtudom hogy elmondta-e neki. előtte beszélgettem vele rendszeresen de mostmár van hogy elakad a téma és mindketten csak gondolkodunk magunkba...
2011. febr. 11. 23:17
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi de ott MÉG nem tartnk (:
2011. febr. 11. 23:20
 4/9 anonim válasza:
Türelem - rózsát terem - mindenesetre Valentin napra valami jópofa meglepetéssel készülhetnél Neki.
2011. febr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
például? :D sajnos semmi ötletem nincs.
2011. febr. 11. 23:36
 6/9 anonim ***** válasza:
egy szál virág néha több a csokiknál,plüssöknél.. :)
2011. febr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Felőlem a világ minden pasija "ott lehetne", nem állnának közém és a szerelmem közé.
2011. febr. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsónak mondom: az igaz hogy oda van érte de amint azt már írtam a fiú le se szarja. épp ezért a lány már csomószor megpróbálta elfelejteni őt de nem megy neki...
2011. febr. 12. 19:29
 9/9 anonim ***** válasza:

mivel a barátnős dolog bekavarhatott, és ez Téged zavar, szerintem színt kellene vallanod...


Holnap van Valentin nap. Írtó édes lenne ha előállnál egy vallomással, és vennél Neki virágot.


Nincs ennél jobb alkalom, és nincs az a lány aki nem lenne oda ettől!!


Jaj, drukkolok Neked, majd írd le mi történt!

2011. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!