Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vágyak Kiélése? 1lánnyal akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágyak Kiélése? 1lánnyal akit szeretek vagy éljem ki magam és utána legyek szerelmes?

Figyelt kérdés

18éves vagyok.1éve kezdtem flörtölgetni és egész jól megy.3barátnőm volt a harmadikkal még mindig együtt vagyok.Nagyon SZERETJÜK egymást!!!MOST nem látok okot arra hogy valaha is szakítsunk.

Én ugye fiú vagyok(szex igazán csak ezzel a lánnyal volt,meg az elsővel de azt nem nevezném szexnek) szóval fiú vagyok, a fiúk kanosak.


Nos a bevezető után az lenne a kérdés hogy szerintetek egy lánnyal dugni akivel eszméletlen jó minden és akit szeretsz?Vagy addig megdugni minél több pinát amíg lehet, utána ráérek szerelmesnek lenni?


kort és nemet is légyszi


2011. jan. 19. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

ne légy már hülye! Örülj, hogy szeretitek egymást ennyire, és maradjál hű a csajhoz, és reméljük ő is az lesz. de dugogassál másokat, ha ilyen nagy a szerelem!



18/F

2011. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nielindi ***** válasza:
ha szereted és megad neked mindent, akkor miért akarsz minden 'pinát' megdugni?! és akkor mi van, ha a pasik kanosak?? a csajok is szeretik a szexet, ugyanúgy kívánják, igénylik. ha egy csaj kérdezne ilyet, h most szerelemes meg van barátja, de mi lenne, ha inkább dugatná magát mindenkivel, akkor meg kapná, h mekkora ribanc....
2011. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok: ne dugogassál-t akartam írni, nem de dugogassál-t:D
2011. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

olyan van bennem hogy nem cska egy nőt akarok az életembe hanem többet.és az van hogy most nem úgy látom a jövőm hogy több lesz hanem csak ő.

és akkor itt a probléma hogy az ösztön azt súgja hogy több nőt.de hogy legyen több nő ha most megtaláltam a nagy Ő-t?

2011. jan. 19. 19:27
 5/6 anonim ***** válasza:
hát most megne sajnáljalak hogy mekkora "peched" van hogy megtaláltad az igazit. mások még huszonévesen is csak keresik, és egyszerűen nem jön össze nekik. a te döntésed, de annyit elárulok, az hogy eddig ment, nem garancia arra, hogy amikor úgy döntesz hogy akkor megállapodsz, majd akkor is találsz valakit akivel ilyen jól meglesztek!! becsüld meg ha összejött! vagy tégy amit jónak látsz, de könnyen lehet hogy visszasírod majd még AZ EGY et, a sok érzelemmentesen megdugott "pina" helyett
2011. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerinted a barátnőd mit szólna ahhoz, hogy más lányokkal is lefekszel? Örökké Veled akarna maradni ő is?Hát kétlem...Nem érdemled meg a csajt és nem való még Neked egy kapcsolat, mert éretlenke vagy!!!

Ahhoz, hogy hosszú legyen a kapcsolatotok, meg kell tanulnod tisztelni őt! Ne legyél már selyemfiú!

2011. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!