Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két lány szerelmes belém az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lány szerelmes belém az eggyiket hogy koptathatom le hogy ne bántsam meg nagyon? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy csúnyácska lány aki nagyon szerelmes belém egy suliba járunk de ugyanebbe a suliba van egy másik lány is aki szerelmes belém és nekem is tetszik. és a csunyábbik csaj állandóan piszkálja de nem tudom hogy koptassam le a csunyábbikat ugy hogy meg ne bántsam meg segitsetek!!
2011. jún. 4. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem barátnő a két csaj egészen véletlenül?


Amúgy szerintem ezt nem tudod úgy intézni, hogy ne bánts meg senkit.


Meg nem suliba kéne a dolgokat csinálni...


Mikortól van szünet nálatok? :D

2011. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a csúnyácskább többet ér a másiknál!Én is mindig azzal jöttem össze aki kevésbé volt helyes és nem bántam meg,mert ő megbecsült, amíg a helyes vagyis a te esetedben szép tudja azt hogy szép ezért nem is becsül meg annyira!De persze ez nem minden esetben van így!Csak egy tipp ,hogy először meg kell ismerned valakit mert lehet hogy valaki szép de az nem jelenti azt hogy tetszik is!
2011. jún. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Bocsi, de van barátnőm!"

(Szinglicsaj)

2011. jún. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!