Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Megint szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megint szerelmes lettem belé! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sokáig szerelmes voltam egy fiúba.de mivel nem lehetett semmi ezért megpróbáltam elfelejteni.Ez sikerült is,de ma éjjel szilveszterezés közben el mentünk bálba a barátaimmal és ő is ott volt igaz totális kész állapotba:) Bementem a haverom után a bálba hogy menjünk haza de ő a b.nőmmel táncolt és a másik b.nőm meg dülöngélt azzal a fiúval aki tetszik nekem. Mondta hogy vigyázzak rá és táncolni kezdtem a fiúval(aki tetszik)és elkezdett puszilgatni meg mindig a nevemet mondta más lányoknak megakart csókolni de én eltoltam magamtól mert tudtam hogy be van rúgva és csak azért smárolna le és elkezdett tapizni.Kérdezte hogy mér nem smárolhat le mondtam neki mert be vagy rúgva és nem szívesen emlékeznél erre vissza.:) Mit tegyek??? Segítsetek!!! A fiú nagy menő focizik.És ugye minden focista fiú bunkó. Csak tgnap volt velem kedves.És ez nekem nagyon jól esett, pedig tudtam h ebből nem lehet semmi.:(
2011. jan. 1. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat ha bunko miaraknak kell neked? vagy azt szereted ha kuzdened kell? akkor meg hajtsal ra... a tapizas valszeg azert volt mert reszeg volt, de ha mast nem tapizott akkor azt jelenti megiscsak teged akart tapizni, de mivel reszeg volt ezert megvolt a batorsaga is hozza. Tehat az kovetkezik, hogy rahajtassz es ha kiderul hogy nem a szoke herceg feher lovon meg mindig ott tudod hagyni es legalabb tisztaztad magadban a dolgokat.
2011. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem csak engem tapizott ha nem mást is:( Nem merek ráhajtani mert amikor megpróbáltam közeledni felé akkor rájöttek a haverjai és kiröhögtek piszkálni kezdtek.Meg amikor megtudta hogy tetszik nekem akkor inkább menekült.De mivel ez kb.4-5 éve volt.Ezért nem tudom hogy mit reagálna rá.
2011. jan. 1. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:
nem minden focista bunko
2011. jan. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!