Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy lehet ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy lehet ez a barátom azt mondja hogy nagyon szeret (Imád) de nem szerelmes belém? (Előttem volt neki egy másik lány akibe szerelmes volt, és nem akar megint szerelmes lenni mert fél hogy csalódni fog bennem)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
azt, hogy éretlen, de nagyon
2011. ápr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még az előző hatása alatt van. Még csak érik a szerelem /bimbózik/. Hagyj neki időt.
2011. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Velem is ugyan ez a szitu, csak itt éppen az elöző barátnőjét nem tudja elfelejteni :/ De akkor meg minek járnak velünk?
2011. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy idő kell nekiii!mert mondta is hogy fél hogy csalódni fog!! de szeret nagyon aaz tudom!
2011. ápr. 17. 17:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Minek járnak veletek? Mert ti vagytok a búfelejtő. A párom is így használta ki az előző barátnőjét. folyton hallgathatta a csaj az exről szóló ódákat stb.


Aztán a csaj sikeresen átlendítette a depi időszakon (őt is "imádta" akkor) majd kidobta a lányt miután rám talált. És belém (a szavait idézve) ezerszer szerelmesebb lett mint akárki másba volt.


Sajnáltam az előző barátnőjét ilyen téren. Mert nem ezt érdemelte volna és szerintem Ti sem. Szóval ne legyetek már ilyen vakok! Folyton az ex árnyékában fogtok élni?

2011. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szeret, mint egy plüssmaci, kedvel, esetleg több vagy neki, mint barát, de nem A Szerelem. A helyzet ismerős, hagyj neki időt - kapcsolat NÉLKÜL. Majd rájön, hogy kellesz-e neki, vagy nem.
2011. ápr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! :-)
2011. máj. 2. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!