Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak? 17/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? 17/f

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akivel megismerkedtem és holnap megyek vele a városba éshát nemtudod nem vagyok valami tul jo ilyen beszédtéma téren ebben joljönne néhány tipp. Meg nemtudodm hogy hogyan viszonyul majd hozzám
2010. aug. 18. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Magadról beszélj. Téged én nem ismerlek, jó esetben te ismered magad valamennyire. Mi érdekel, mivel szoktál foglalkozni? Aztán persze hagyd őt is szóhoz jutni, beszéljen ő is magáról. Ilyenkor figyelmesen hallgasd. Ha tényleg érdekel és találsz közös pontokat, érdeklődési területet, akármi is az, arra menj tovább a beszélgetéssel. Ez bármi lehet, de szó szerint bármi. Ide jussatok el! Ha mindketten őszintén kíváncsiak vagytok a másikra, akkor biztosan menni fog.
2010. aug. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és mi a kérdés?
2010. aug. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha már elmegy veled akkor nagy baj nem lehet.

Beszélgetni meg te is tudsz, példának okáért beszélhetsz filmekről, zenéről, vagy mesélhetsz a saját régi ökörségeidről (persze csak a kisebbekről), a lényeg az, hogy nevettesd meg. Meghívhatod esetleg egy fagyira, vagy üdítőre. Nem olyan nehéz ez, menni fog.

2010. aug. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezeket a témákat ne hozd Fel neki: Wow Word Of Warcraft Lich King Insta Anya tards a kamerát és minen ami a wowhoz fűződik!
2010. aug. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jah, ha már igent mondott hidd el nem azért mondta, mert épp nincs jobb dolga, minthogy veled menjen.

Ok-okozati összefüggés van.

Tehát ha elmegy veled, érdekled.

Csinálj valami programot, (ne mozit), és ott tudtok beszélgetni akár arról a dologról is amit épp láttok, és már megy is a duma.

Exexről sose beszélj, és legyél kicsit titokzatos.

Nevettesd meg párszor, ha mindent jól csinálsz meg fog ismétlődni a találka...

2010. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az elöttem szólók mindent elmondtak.:D Az a lényeg, hogy lássa rajtad az érdeklődést. Ne tekintgess másfelé, amikor beszél hozzád! Ha ltsz valami vicceset-ami egy városban elég sűrűn előfordul-hívd fel rá a figyelmét. Kérdezd a hobbijáról, érdeklődési köréről, hátha találtok közös dolgokat. De szerelemről szerintem nem érdemes szólni, mert megijedhet, az meg gondolom nem hiányzik neked. Sok sikert!
2010. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon hazsnosak lesznek remélem :D
2010. aug. 18. 10:07
 8/8 anonim ***** válasza:

parancsolj barátom 20! beszélgetési téma ;)

[link]

2010. aug. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!