Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitani fog velem? Csak ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitani fog velem? Csak ez jár a fejemben. (bővebben lent)

Figyelt kérdés
1 éve és 2 honapja élünk együtt, és tegnap közölte hogy költözik. Elvitt magával pár ruhát és nem töltötte itthon az éjszakát, állitolag egy volt osztálytársánál aludt. Az utobbi pár napban ki voltam borulva, mert nem volt itthon, csak aludni járt haza, dolgozott hajnaltol éjjelig, amit máskor nem csinált, mert máskor est 8kor már itthon volt velem. Nagyon bántott h inkább a haverokkal van munka után mint velem. Soha nem fordult még ilyen elő h én második legyek. Ő taxizik. Hétfőn mikor hazajött 5fele ebédelni, megmosdott, leszortelenitette magát (ott lent) amit már vagy fél éve nem csinált, kinyalta magát és elment dolgozni. Hirtelen a semmiből lett egy "uj" haverja, és azt vitte el egy faluba a feleségével, és a sógornöjével aki kb 21 lehet. Rossz előérzetem volt, mondtam is neki h gyanus vagy te nekem, máskor nem nyalod igy ki magad stb. Szóval fél 9kor mentek, és ejjel 12után jött haza. Arra a 21 éves csajra gyanakszom. és persze másnap meg elébemáll és közli hogy költözik. Persze h gyanus volt. Vettem egy uj kártyát számmal és feéhivtam, és egy csaj vette fel! Azt hittem hogy megőrülök. Egész éjel sirtam, nem tudtam aludni, beszéltünk párszor telefonon, azt mondta h nem csalt meg, nincs senkije, de elege van a sok vitábol. Pedig tényleg nem sokat veszekszünk, ugyhogy nem ertem. Meg nem tetszett neki h csunyan beszéltem vele, mert azt hittem tegnap délutám is h csajal van, mert órákon keresztül nem tudtam elérni telefonon, mindig kinyomta a telefont. Szeretném még megprobálni egyszer, mert nagyon szeretem, ő is szeret azt mondja. Kb 3 óra mulva hazajön és beszélünk. Ugy félek, nem akarok szakitani mert szeretem őt. Ő 22 éves, én 19.
2010. aug. 18. 06:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

jaj nagyon fiatal vagy,előtted van az élet.Ilyen emberért kár is egy könnycseppet ejtened,ne búsulj miatta.Majd megtalálod az igazit.

Az hogy kiálltál mellette az szép volt,persze mert szereted/szereted.Ezt a tettedet ne bánd mert ebből látszik,hogy jó ember vagy!

Ne törődj vele,csókolozzon azzal akivel akar.Hidd el nekem pár év vagy rövidebb idő és ő fog sírni utánad mikor te ,megtaláltad a párodat aki tiszta szívéből szereted téged.Fel a fejjel.sok erőt.Tudom ilyen mert hasonló esetem volt nekem is,csak én kisgyerekkel maradtam egyedül.puszi


25/N

2010. aug. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Végig olvastam, ez durva!


Nagyon sajnálom! Légy türelmes és majd jön az életedbe valaki, aki megérdemel Téged! Még ha a csalódottság miatt most nem akarod, akkor is fog! A szerelem csak jön, de olykor sokat kell várni rá! Légy türelmes!

2010. aug. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt írom, de ez a pasi nem méltó hozzád. Hagyd. Tudom, könnyű mondani. De annyira fiatal vagy még, 19 évesen előtted az élet (fájdalmas közhely, de nagyon is igaz). Elhiszed nekem, hogy találsz majd normális férfit, hozzád méltót?


Sok szerencsét!


25/N

2010. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Remélem hogy találok majd mást aki tisztel, szeret és megbecsűl. Olyan egyedűl érzem magam, nagyon magányosnak.

Mindez nyomot hagyott bennem, amit velem tett, remélem könnyű lessz felejteni. Csak a szép emlékek mikor eszembe jutnak, akkor nem birom ki hogy ne sirjak.

2010. aug. 25. 19:52
 25/25 A kérdező kommentje:
Az fáj nagyon hogy ha eszembe jut hogy mennyire vártam őt minden este hogy jöjön haza, és lehet hogy a csajaval volt, és hazudott a szemembe, és csokolgatott, ölelgetett es azt csinalta mielott hazajött.Ki tudja? Aztan ha arra gondolok hogy elöttem lefeküdt avval a ribivel, aztan meg velem ramjon a hanyinger, milyen megalázottság. Annyira biztam benne, az életem is rá mertem volna bizni, de ő visszaélt mindezzel, nagyon fáj. Mikor megpozoztam képes volt visszaütni, bár nem ez az első. Azt hittem eggyütt fogunk megöregedni, tiszta szivemből szerettem, Nagyon fáj hogy kedd este sem jött hozzám haza, pedig egyedul voltam, féltem és csak rá vágytam, az ölelésére, arra hogy melletem legyen, de ő inkább a havert meg a csajt választotta, mert a csaj is ott volt 12ig. Most már egyedül vagyok, este nincs kihez bujak, nincs többé kit öleljek, mikor felébredek őt keresem, de mindig csalodok -nincs többé-
2010. aug. 30. 13:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!