Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitani fog velem? Csak ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitani fog velem? Csak ez jár a fejemben. (bővebben lent)

Figyelt kérdés
1 éve és 2 honapja élünk együtt, és tegnap közölte hogy költözik. Elvitt magával pár ruhát és nem töltötte itthon az éjszakát, állitolag egy volt osztálytársánál aludt. Az utobbi pár napban ki voltam borulva, mert nem volt itthon, csak aludni járt haza, dolgozott hajnaltol éjjelig, amit máskor nem csinált, mert máskor est 8kor már itthon volt velem. Nagyon bántott h inkább a haverokkal van munka után mint velem. Soha nem fordult még ilyen elő h én második legyek. Ő taxizik. Hétfőn mikor hazajött 5fele ebédelni, megmosdott, leszortelenitette magát (ott lent) amit már vagy fél éve nem csinált, kinyalta magát és elment dolgozni. Hirtelen a semmiből lett egy "uj" haverja, és azt vitte el egy faluba a feleségével, és a sógornöjével aki kb 21 lehet. Rossz előérzetem volt, mondtam is neki h gyanus vagy te nekem, máskor nem nyalod igy ki magad stb. Szóval fél 9kor mentek, és ejjel 12után jött haza. Arra a 21 éves csajra gyanakszom. és persze másnap meg elébemáll és közli hogy költözik. Persze h gyanus volt. Vettem egy uj kártyát számmal és feéhivtam, és egy csaj vette fel! Azt hittem hogy megőrülök. Egész éjel sirtam, nem tudtam aludni, beszéltünk párszor telefonon, azt mondta h nem csalt meg, nincs senkije, de elege van a sok vitábol. Pedig tényleg nem sokat veszekszünk, ugyhogy nem ertem. Meg nem tetszett neki h csunyan beszéltem vele, mert azt hittem tegnap délutám is h csajal van, mert órákon keresztül nem tudtam elérni telefonon, mindig kinyomta a telefont. Szeretném még megprobálni egyszer, mert nagyon szeretem, ő is szeret azt mondja. Kb 3 óra mulva hazajön és beszélünk. Ugy félek, nem akarok szakitani mert szeretem őt. Ő 22 éves, én 19.
2010. aug. 18. 06:48
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Mikor nem tudtam elérni telefonon, akkor nem dolgozott, hanem kint volt a szerelőnél egész nap mert elromlott a kocsi. Volt előtte vagy 3-4 kocsi amit csináltak, de ő inkább ott volt tegnap is egesz nap. Az az új haevr is ott dolgozik. Ja és azt kihagytam h mikor vitte a haverját, meg a haverja feleségét és annak a hugát, akkor ott voltveluk egy buliban, abba a faluban, szoval meg kellett várja őket. Máskor nem voltamféltékeny, de most igen. Nem tudom mi lessz a vége, fogalmam sincs, de félek h elveszitem.
2010. aug. 18. 06:54
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem, amit érzel...

Én azt tudom tanácsolni neked, hogy ne lendülj bele a bizalmatlanság útvesztőjébe.

Ha azt mondja nem csalt meg, akkor hidd el, hogy nem csalt meg. Szóba se hozd, csak azt kérdezd meg (maximum) szeret-e még, megbocsát-e, veled akar-e még maradni?

Ha ellenben nem tudod elhinni, hogy nem csalt meg.. akkor ezzel a bizonyossággal, hogy megcsalt, nem vagy neki elég jó, nem tud hűséges maradni... ecetera... tulajdonképpen miért akarnál vele maradni? Hagyd, hagy menjen, nem érdemel meg téged.


De, ha meg akarod tartani... szerintem légy kicsit nagyobb bizalommal felé. Tudom, hogy veszettül nehéz ez néha... de másképp nem megy.

2010. aug. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Én olyan hulye vagyok hogy hiszek is neki, barátnöim persze nem hinnének, de amig nem mondta hogy nem csalt meg, addig is mondtam a párom anyjának, hogy soha nem hittem hogy megteszi, de most h mondta h soha nem csalt meg elhiszem, annak ellenére is h egy csaj vette fel a telefonját. Most még mindig kint van a szerelőnél, mert tegnap nem csinálták meg a kocsit, mert sok munkájuk volt, mégis ott ult reggel 10tol 5ig. Ezért akadtam ki, hogy azt a időt inkább egyutt tölthettük volna.
2010. aug. 18. 07:15
 4/25 A kérdező kommentje:
Az a baj h ma reggel is azt mondta a telefonba, hogy hazajön beszélünk de nem hinné hogy változtat a döntésén. Annyira fáj.
2010. aug. 18. 07:16
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy érzem az irásodból hogy megcsal,mást szeret és veled szeretné befejezni:-(

Remélem tévedek:-)

2010. aug. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos én is úgy látom, hogy ennek a kapcsolatnak vége. Ha valaki menni akar, a legkisebb hibát is felnagyítja csak azért, hogy előadhassa a sérelmeit. Nem hinném, hogy vissza tudod tartani. Máskor ne költözz össze senkivel, mert ugyanígy járhatsz. Udvaroljon csak a férfi a hagyományos módon, akkor többre becsül és esetleg van is jövője a kapcsolatnak.
2010. aug. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
nagyon sajnállak,remélem minden okés lesz.És nem hagy el a párod.De léccike írj hogy mi a fejlemény,szorítok.
2010. aug. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Most beszéltem vele telefonon, es azt mondta hogy nemsoká jön, és majd beszélünk, és meglássuk mi lessz. Remélem meggondolta magát.
2010. aug. 18. 08:06
 9/25 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti megcsalt, ismeros a helyzet. Szar ügy tud lenni az ilyen de hat a szerelem mar csak ilyen, többek között vakit.

:(


26 F

2010. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

kedves utolsó én meg ilyen köcsöggel nem nem lennék mint te.Mi vagy te magyar tanár?Hahho ez nem az iskola!!!!!

Aki nem tudd segíteni a kérdezőnek az ne írjon ilyen okosításokat.Van szegénynek elég baja.


Szorítok nagyon hogy tévedj!!!De ha megcsalt,gondolkodj el rajta hogy szeret-e ö téged egyáltalán.És hogy kell e ez neked!!!Voltam sajnos ilyen helyzetbe,kisgyerekkel léptem ki a kapcsolatból:(

25/N

2010. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!