Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitani fog velem? Csak ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitani fog velem? Csak ez jár a fejemben. (bővebben lent)

Figyelt kérdés
1 éve és 2 honapja élünk együtt, és tegnap közölte hogy költözik. Elvitt magával pár ruhát és nem töltötte itthon az éjszakát, állitolag egy volt osztálytársánál aludt. Az utobbi pár napban ki voltam borulva, mert nem volt itthon, csak aludni járt haza, dolgozott hajnaltol éjjelig, amit máskor nem csinált, mert máskor est 8kor már itthon volt velem. Nagyon bántott h inkább a haverokkal van munka után mint velem. Soha nem fordult még ilyen elő h én második legyek. Ő taxizik. Hétfőn mikor hazajött 5fele ebédelni, megmosdott, leszortelenitette magát (ott lent) amit már vagy fél éve nem csinált, kinyalta magát és elment dolgozni. Hirtelen a semmiből lett egy "uj" haverja, és azt vitte el egy faluba a feleségével, és a sógornöjével aki kb 21 lehet. Rossz előérzetem volt, mondtam is neki h gyanus vagy te nekem, máskor nem nyalod igy ki magad stb. Szóval fél 9kor mentek, és ejjel 12után jött haza. Arra a 21 éves csajra gyanakszom. és persze másnap meg elébemáll és közli hogy költözik. Persze h gyanus volt. Vettem egy uj kártyát számmal és feéhivtam, és egy csaj vette fel! Azt hittem hogy megőrülök. Egész éjel sirtam, nem tudtam aludni, beszéltünk párszor telefonon, azt mondta h nem csalt meg, nincs senkije, de elege van a sok vitábol. Pedig tényleg nem sokat veszekszünk, ugyhogy nem ertem. Meg nem tetszett neki h csunyan beszéltem vele, mert azt hittem tegnap délutám is h csajal van, mert órákon keresztül nem tudtam elérni telefonon, mindig kinyomta a telefont. Szeretném még megprobálni egyszer, mert nagyon szeretem, ő is szeret azt mondja. Kb 3 óra mulva hazajön és beszélünk. Ugy félek, nem akarok szakitani mert szeretem őt. Ő 22 éves, én 19.
2010. aug. 18. 06:48
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Képzeljétek mi törtent. Be kellett menjen a nagyvárosba, és engem nem akart magával vinni, bármennyire akartam menni.

Elment itthonrol, azt mondta h egyedul megy, de az elobb hivott a baratnom hogy az a csaj ott ult mellette akire gyanakodtam h vele csal. Soha nem csalodtam ekkorat az életben!!!!!!!!!! És baromira fáj. Mit tegyek ha hazajön?

2010. aug. 18. 14:24
 12/25 anonim ***** válasza:
47%

Az még, hogy mellette ült még nem jelenti, hogy megcsalt vele. Azt igen, hogy hazudott, de lehet csak nem akart konfliktust.

Ha meg akarod tartani, ne verd ki a hisztit emiatt, mert akkor tuti elveszíted.

Lehet csak jóbarátok és nem akarja hogy féltékenykedj rá, ezért nem mondta el, hogy vele megy.

Ez a dolog optimista megközelítése.

A másik oldala pedig hogy elképzelhető, hogy beleszeretett a lányba, és veled szakítani akar, vele pedig összejönni, de még ez sem feltételezi mindenféleképpen, hogy meg is csalt vele.

De akár meg is tehette.

A lényeg, hogy ha meg akarod őt tartani, akkor bízz benne, ne hisztizz, hanem kérdezd meg tőle, hogy akarja-e folytatni, szeret-e még vagy már esetleg valaki mást, és szerinte helyre tudnátok-e hozni a dolgokat?

2010. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Szerintem azt a másik lányt szereti sajna.

Én a helyedben azt tenném hogy megkérdem teljesen nyugodtan és őszintén hogy mondja el mi a helyzet,biztosítanám arról hogy nem lesz következménye annak ha megcsalt vagy ha mást szeret de tudnos kell!

Amikor pedig elmondja akkor iszonyat balhét rendeznék hogy hogyan lehetett ekkora szemét!

Nem valami egyenes és bizalomteljes korrekt megoldás de a pasiknál működik ha nyugodt vagy és megértő akkor elmondanak mindent:-)))

2010. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Hagyd a foltos fenébe! Hazudik, megcsal, hülyének néz. Mit is akarnál még tőle?!
2010. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
NEm akar semmit helyrehozni azt mondta mielott elment. Eltolt magatol, nem olelt meg, pedig vagytam ra. Most pakolom a cuccait.
2010. aug. 18. 15:12
 16/25 anonim ***** válasza:

Írd meg, hogy milett :(

Sajnállak :S

2010. aug. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Most ment el tollem, mar en nem akarok tolle semmit, nem tudok megbocsajtani, most kint fog aludni az utcan a kocsiban. A cuccai össze vannak szedve, már csak el kell vigye. Mikor hazajott most este, elöszőr sirt meg minden, akarta h fogadjam vissza, aztan ellenszenves lett.
2010. aug. 18. 20:47
 18/25 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak,pedig szorítottam neked.Nagyon sok erőt kívánok.És hidd el leszel még szerelmes és remélhetőleg a megfelelő emberbe.sok puszi
2010. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Mostmár elvitte minden cuccát, én pedig hazaköltöztem a nagyszüleimhez, még csak nem élhetek egyedül 19 éves leszek, még van 1 év sulim.

Mostmár nem bánom hogy igy lett, örulok hogy igy lett, mert mindent elnéztem neki, azt h lopott a volt munkahelyén, es kirugtak emiatt, volt egy hosszu időszak mikor mindig hazudott, nem tisztelt más embereket, most pedig azt mondta a mamamnak a szemébe hogy g3ciláda, és bebizonyosodott hogy tényleg megcsal mert aznap láttaák csokolozni is a csajjal aznap mikr költözött. Es masok meg egesz héten látták h egy csaj ul a kocsijaban, de azt hittek h utas mert taxis, de mindig ugyaazzal a csajjal lattak, szerda este képes volt azt kerni töllem h othon aludhat?! de en nem engedtem, sőt akkor szerda este mikor probált kibékülni, hivta többször is a "csaja" mert lattan a nevét. Tiszta szivemből gyülölöm.

Mit szoltok az egeszhez?

2010. aug. 21. 17:05
 20/25 A kérdező kommentje:
plusz a lopas miatt birosagra adtak, megis kialltam mellette, a pénz mindig nalla volt, mindig hazudott hogy mennyi pénze van, teleszedte magat adosaggal kb 800e forint adosag van, megis mellette alltam, meg meg is akartam bocsajtani, de még jo hogy eszhez tertem.
2010. aug. 21. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!