Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első szerelmet el lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelmet el lehet felejteni?

Figyelt kérdés
Már majd 1 éve szakítottunk és nem tudom el tudom e őt valaha felejteni leszek e még olyan boldog , vagy mindig ott marad a szívemben?
2010. aug. 17. 17:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet. Az én nagymamám 82 éves, és még mindig emlékszik az első szerelmére. :))
2010. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Ha igazán szereted,akkor enm fogod elfelejteni...

Én például mai napig szeretem azt a bizonyos fiút,akiért még 2,5 évvel ezelőtt ölni tudtam volna...csak ugye Isten útjai kifürkészhetetlenek.. 16 voltam,amikor együtt voltunk..nem tartott sokáig a kapcsolat,mindössze 4,5 hónap..de tőle kaptam az első csókot..ő volt a világmindenség számomra... majd miután szakítottunk,teltek -múltak a hónapok, de a hiánya nem csillapodott...rossz volt nélküle.. senkit nem szerettem annyira,mint őt..és lám, 2,5 év után megkeresett újra...mai napig együtt vagyunk..és szeretjük egymást :)

2010. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szép kilátások. :(
2010. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Legalábbis 20 év kevés rá, azt tudom.
2010. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az elsőt nem lehet elfelejteni. Nekem nem tartott sokáig és nem is végződött jól, mégsem tudok rá haragudni. Nem szeretem már, de az utána levők, akikkel szakítottam, inkább semleges vagy negatív emlékként élnek bennem.
2010. szept. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

00:37 vagyok

Nemcsak az első szerelmet, de az első csókot és első sexet se felejtem el, pedig nem ugyanazokkal volt.

2010. szept. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mint tényt nem biztos, hogy el lehet felejteni, de a hozzá kapcsolódó érzelem elmúlik. Akik azt írják, hogy nem, azoknál legfeljebb MÉG nem múlt el, mert 2-4-6 éve volt és még ők is csak 10-14-18 évesek.

24 F

2010. szept. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!