Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti, hogy tudtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti, hogy tudtátok kiheverni az első nagy szerelmet?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy srác,akivel már lassan 1 éve ismerjük egymást,volt köztünk minden már az elején.De sokszor eljátszottuk,hogy jó most akkor hagyjuk egymást,nem keressük a másikat,de valamiért mégis mindig megkeres...én persze még mindig szeretem,ő szerintem soha nem szeretett szerelemből.Persze mondta,hogy szeret,de soha nem éreztem,hogy igazán szívből szeret.Nem tudom elfelejteni és már felemészt az egész,majdnem 10 kg fogytam,nem tudok másra gondolni csak rá.Azóta nem tudok férfival kialakítani egy normális kapcsolatot.Igazából a távolság áll közénk vagyis remélem,hogy csak ez.Segítsetek,nem tudom mit csináljak :( 20/L
2010. nov. 9. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem 16 év alatt sem sikerült teljesen kiheverni,pedig az eszemmel tudom,hogy nem lett volna jó együtt,de a régi emlékek csak nem akarnak fakulni. sokáig nagyon rossz volt,de most már csak néhány havonta ábrándozok róla. azt hiszem,azért ilyen nehéz kiheverni,mert ő jelentette a fiatalságot,a nyarat, a felszabadult szerelmet számomra. akkor 17 voltam,és az élet csodálatosnak tűnt mellette.

nem tehetsz mást, ha igazán szereted,feladsz mindent,hogy a közelében lehess. vagy ő teszi ugyanezt érted. és aztán,amikor kiderül,hogy mégsem minden tökéletes,majd egymás fejéhez vagdossátok,ki mit tett a kapcsolatért. de ha a szerelem igazi,akkor örökké együtt lehettek majd,ha nem ,akkor pedig nyugodt szívvel kereshetsz igazán hozzád illő párt,akivel leéled az életedet. sok szerencsét.

2010. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A távolság nem állhat két olyan ember közé akik tényleg szeretik egymást..... Én így gondolom (érzem)
2010. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! nekem is a sok emlék,a nyár meg minden vele töltött pillanat miatt nehéz,nem tudom elfelejteni.Tudom,hogy a szívem mélyén ő lesz mindig a nagy szerelem,még ha más oldalán élem is le az életem...

A távolságról annyit,hogy 200 km van köztünk,én tanulok,neki pedig olyan munkája van ami mellett képtelen összehozni a találkozást,annak is örülnék ha 1 hónapban 1x láthatnám,de még ez se jönne össze :S

2010. nov. 9. 12:57
 4/4 anonim ***** válasza:
a távolság csak akkor akadály, ha nem meritek leküzdeni. a párom és köztem több mint 500km van, mégis havonta többször is találkozunk, ha sikerül összehoznunk. de álltalába sikerül.
2010. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!