Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek, hogyan vallott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek, hogyan vallott szerelmet az első fiú?

Figyelt kérdés
Lányok, nektek, hogyan vallott szerelmet az első fiú?
2011. jan. 5. 09:16
 1/8 A kérdező kommentje:
16F
2011. jan. 5. 09:16
 2/8 anonim ***** válasza:
nagyon már nem emlékszem,hogy szerelmet vallott volna,szerintem ez kimerült egy "szeretlek" szóba!!:)
2011. jan. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első fiúm eléggé félős volt, ezért írt egy levelet, amit egy másik fiúval fogalmaztatott meg :D
2011. jan. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek, csak ennyi volt? :D

Egy "szeretlek"?

És mit mondtál neki?


Másodiknak: Ez mekkora.. :P Remélem azért nem bántottad meg szegényt, de lehetett volna férfiasabb is.


Csak "érdekel", mielőtt valaki megvádolna, nem vagyok meleg, csak túl vagyok egy elég "csalódáson", ez már lassan egy éve volt, de még mindig bánt.


Ezért vagyok kíváncsi a hölgyek véleményére.


Köszönöm, mindkettőknek! :)


16F

2011. jan. 5. 10:38
 5/8 anonim ***** válasza:
azt feleltem rá,hogy én is!:)ilyen egyszerű,nem kell túlbonyolítani a dolgokat!:)
2011. jan. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hmmm akkor lehet, hogy csak én gondolok "nagy" dolgokra, virág ilyesmi.. :P


Csak kicsit fura hallani, hogy az mondja "szeretlek", és én is szeretlek, aztán csók.. :)

2011. jan. 5. 14:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne gondolj túl nagy dolgokra, ma már ezt el lehet intézni ugye sms-ben is (amit én nem tartok jó ötletnek). A második hódolóm is elég furcsa volt :D:D:D Skype-on egy csomószor leirta, hogy mennyire tetszek neki, meg minden, járjunk, élőben meg nem is köszönt :D Tehát...furcsa dolgok :D
2011. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csokit kaptam,de pont amit nem szeretek(cherry qween),és hát egy picit megbántam már h megmondtam neki,h utálom,majd anyájék megeszik,szóval jól indítottam a dolgot:)
2011. jan. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!