Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20éveslány vagyok,1,5éve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20éveslány vagyok,1,5éve van barátom. Elmondta, hogy már 1hónapja nem szerelmes már belém de hogy mindennél jobban szeret. Szakítani akartam, de ő hallani nem akart róla. Azt mondta hogy ne adjuk fel az első akadálynál. Szerelmet vissza lehet hozni?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hogyan?új programok? és még mik? mit csináljak?
2010. okt. 24. 16:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
vissza lehet hozni de ahhoz távol kéne lennetek egymástól viszont addig nem más irányba kacsingatni... tehát ritkábban együtt lenni, hogy éheztesd ki!
2010. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Moszuke ***** válasza:
100%

nesze neked túlzott őszinteség:))

sztem vele dumálj ne tőlünk kérdezősködj.


ui.: a szerelem mindig elmúlik idővel és ragaszkodás, szeretet lesz belőle. asszem:O

csak ezt így konkrétan szóvá tenni durván hangzik:Ö

2010. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Húha, hát figyi, nálam is hasonló volt a helyzet, már nem volt szerelmes. Én szakítottam is, de csakis azért, mert a szeretet és odaadás is hiányzott belőle, nemcsak a láng. Ha szeret téged és nem akar elveszíteni, akkor mindenképp próbáld meg vele. Csak akkor szabad elengedni a másikat, ha tényleg azt látod, hogy passzív és nem érdekled. Én is sokat filóztam ratja, hogy okos dolog volt-e feladni az egészet, de én a másiknál semmi affinitást nem láttam arra, hogy megjavuljon a dolog. A te barátod tényleg szeret, akkor is, ha nincs őrülten beléd zúgva, szóval próbálkozzatok :)
2010. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2010. okt. 24. 16:48
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez a tipikus mai ribancmentalitás: meguntam, há' kidobom.
2010. okt. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
????
2010. okt. 24. 16:51
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
uccsó kommentet én sem értem :S
2010. okt. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mehet a barátod a levesbe!!!! Miért mondom ezt? Mert 20 éves vagy!!!!! Vazzeg! Ha 40 éves lennél, akkor azt mondanám, hogy tegyetek meg mindent kettőtökért. De mi a francot akarsz most??? 20 éves vagy könyörgöm!!! Tudod milyen seperc alatt elszáll ez a pár év?? Ennyi idősen (és ráadásul 1,5 év után) már is egy olyan emberrel akarsz együtt lenni, aki "csak" szeret? Ez elmegy majd néhány évtized múlva. Most szerelmesnek kell lenni! Lángolni, égni és szeretni szerelemmel minden percben! Ha most elpazarlod ezt a pár évet lapos párkapcsolatokra, életed végéig bánni fogod! Lépj tovább és olyan embert szeress, olyanért lángolj, aki téged is viszontszeret igazi tűzzel!!! Sok sikert!
2010. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Tuti meg lehet próbálni, de csak idö kérdése, hogy mikor lesz vége. Nem megbántani akarlak, de az, hogy így bevallotta és nem akar elhagyni, azt jelenti, hogy akkor nem lenne kivel kexelnie. Majd akkor fog kitenni, amikor lesz egy másik barátnöje.

Nem minden esetben van így, de többnyire.


Ha szakítanál vele, akkor írj privit;)

2010. okt. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Tovább is tudnék lépni ha nem lennék ennyire szerelmes... :(
2010. okt. 24. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!