Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20éveslány vagyok,1,5éve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20éveslány vagyok,1,5éve van barátom. Elmondta, hogy már 1hónapja nem szerelmes már belém de hogy mindennél jobban szeret. Szakítani akartam, de ő hallani nem akart róla. Azt mondta hogy ne adjuk fel az első akadálynál. Szerelmet vissza lehet hozni?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hogyan?új programok? és még mik? mit csináljak?
2010. okt. 24. 16:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ha elengedném akkor abba belehalnék szerintem...viszont lehetőséget adnék neki arra h találjon egy lányt akibe szerelmes:) ...
2010. okt. 24. 17:56
 12/15 A kérdező kommentje:
Viszont ha elengedem akkor esélyt és lehetőséget adok neki arra h találjon egy lányt akibe szerelmes...annyira kudarcot vallottam ezzel az egésszel h kiszeretett belőlem...bele fogok halni ha elengedem de az ő érdekébe lehet h el kell engednem és ha szakítanánk lehet h akkor jönne rá h mennyire is szeret és h mennyit jelentek neki...vagy már nem tudom,nem tudok semmit.
2010. okt. 24. 17:58
 13/15 anonim ***** válasza:
belehalnál a nagy francokat! Eddig sose halt bele senki. Nekem is volt már pár szakításom, ahogy rajtam kívül még jó pár millió embernek és senki se halt még bele. Igen úgy érzed... de idővel el fog múlni és jön egy új szerelem. Most úgy sem érted meg, de majd ha túl leszel rajta csak mosolyogni fogsz és áldani a sorsot, hogy továbbléptél. ...és az egyik legfontosabb, amit nem győzök elégszer hangsúlyozni: Ami nem öl meg, az megerősít! ...és ez így van minden szakítással. Akár te akartad, akár nem. De tudod mit? Folytassátok! De most lerakok neked bármennyi pénzt az asztalra, hogy csak addig lesz veled, amíg nem lesz más, akivel kufircoljon! Közben meg teljesen hülyére vesz, te meg megkajolod szépen az egészet. Nagyon fogod bánni utólag, hogy egy ilyen idiótára pazaroltad a legszebb éveidet. Szerintem hallgass a nagyobbakra (tapasztaltabbakra)!
2010. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szia! Én ugyanígy jártam mint te! A barátom nekem is azt monda hogy nem szerelmes belém de nagyon szerete, sírt is közben miközben ezt mondta nekem, és én úgy voltam vele hogy szakítok vele mert ha ő ezt ne érzi akkor ennek ninc sértelme, úgy gondoltam ha szakítok vele, akkor adok neki esélyt ezzel arra, hogy találjon mást akibe szerelmes lehet. De sírt és azt mondta ő nme akr mást nagyon szeret és hiányzok neki mikor nem vagyok vele és ő nme akr mássla ismerkedn, hogy én vagyok apérja. És mondtam neki jó de eltudod képzelni hogy lassan együtt is éljünk egymással, vagy majd később család? És ere azt mondta igen eltudná képzelni vele. Szóval én megértelek hogy őrlődsz, de én azt tanácsolom vele ne szakíts vele, ha minden jó vele maúgy elrögtök jó az is köztetek, aza abizonyos dolgo és zereted akkor ne szakís vele, amúgy meg ez hülyeség amit az előző hozzászolók írtak, hogy csak addig kellenél neki amíg nme talál mást, mert ő elmondta neked őszintén, és azt is hogy ettől még veled szeretne lenni, tudod ki teszi meg azt hogy elhagy megcsal? aki ezt nme vallja be hogy kihűlt, és a hátad mögött csal, benne megbízhtasz sztem maradj vele, maradjatok együtt! Remélem tudtam neked segíteni.. :)
2010. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy még simán vissza lehet hozni a szerelmet, vagy csak magától visszajön. Nekem is vannak olyan napjaim, mikor úgy nincs igazából kedvem a páromhoz, nincs vele semmi bajom, csak valahogy nem vágyom rá úgy. De aztán eltelik pár nap és megint fülig szerelmes vagyok. Szerintem nagyon sokan vannak így ezzel. És szerintem ez így is teljesen normális. Az 1 hónap már kicsit sok, de még nem lehetetlen visszahozni a szerelmet. Kellene valami közös program, elmenni valahová, mint az első randikon, hogy újra meglássa benned azt a nőt akibe anno beleszeretett.

És tényleg baromság amit sok ember ír, hisz őszinte volt, ráadásul nem is akarja feladni a dolgot, egyszerűen csak őszinte akart lenni, mert úgy érzi ha tudsz róla, akkor ketten tudtok tenni a kapcsolat megmentéséért.

Ha amúgy nagyon jól megvagytok, megvan a harmonia, akkor szerintem ne hagyd ott!

Mást tényleg nem tudsz tenni, mint hogy programokat szervezel és légy olyan mint eddig. Ezek után se kell körbeugrálnod, számonkérni meg végképp nem, légy nagyon türelmes hozzá és megértő, szerintem így nagy esély van rá hogy újra fellobbanjon a tűz :)

Nagyon drukkolok nektek! :)

2010. okt. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!