Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első szerelmet el lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelmet el lehet felejteni?

Figyelt kérdés
Már majd 1 éve szakítottunk és nem tudom el tudom e őt valaha felejteni leszek e még olyan boldog , vagy mindig ott marad a szívemben?
2010. aug. 17. 17:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Bármit el lehet felejteni.
2010. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én az első szerelmemre még évekkel később is úgy gondoltam, hogy ez sose fog elmúlni. Aztán teltek-múltak az évek, és jöttek-mentek a pasik, és bár még mosolyogva gondolok rá, az intenzív érzelem már elmúlt.
2010. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igazi szerelmet nem lehet elfelejteni. Csak már nem fog fájni.
2010. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Dodesz.. ***** válasza:

Szia!

Nem, én nem tudjam elfelejteni soha, jóba vagyunk meg minden...De az az idő amikor együtt voltunk...Vágyok rá, olyan jó volt vele! :D

2010. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült. :/
2010. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Elfelejteni az elsőt sosem fogod. Ha nem is szereted, nincs feléje semmi érzésed (gyűlölet sem), akkor sem felejted el, mert az első volt. A többit már inkább el fogod felejteni:)
2010. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak egy igazi szerelem lehet. Amit soha nem fogsz elfeljteni, csak idővel már nem fog annyira fájni. A többi fiút kedvelheted, de az már nem szerelem.
2010. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én már 4 éve nemtudom elfelejteni. :(
2010. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én se felejtem el az elsőt csak mondjuk havi 1-2x még eszembe jut de az hogy hogy néz ki csak homály emlékem van róla. Persze simán megnézhetném a képjeit myvipen pl csak nem érdekel. Régen minden léptét nyomát szagoltam mit csinál (nem jártunk már) eltelt vagy 1.5 év mire jött az utánna lévő csaj nah vele picit tudtam felejteni boldog voltam :) Őse volt sokági aztán jött még még még újak újak és amikor már ott tartok hogy vonzalom érzelem inkább gyűlöletté és haraggá válik és már nem is kedvelem meg őket annyira inkább mérges vagyok rájuk mert mindig húzzák az agyam de mire fel?.....

Nah mindegy én nemvagyok az a típus aki hetekig tűri a titkolózást kapcsolat elején (és járunk már) de közbe bevágja azt hogy elérhetetlen stb. Régen az ilyenbe belezúgtam ma már rá se rántok :) Hervadjon föl. Ám minden csaj ilyen!

Am ezen kívül volt még egy legeslegnagyobb szerelmem kb 1.5 éve tavaly áprilisban hát azt a csajt sose fogom elfelejteni. Olyan rögtön jött ahogy el is ment.... Különleges volt minden téren mint a többi lány :)

Soha soha egy csaj se lesz olyan mint ő ez biztos :D IMádom még mai napig:)


20/F

2010. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
El. Fontosabb a testi-lelki kielègülès, ès ha ez nincs, nagyon gyorsan el lehet felejteni. Ami szerintem elsö alkalommal egyszerüen elöfordulhat, mert tapasztalatlansàgbòl sok sikertelensèg szàrmazik. Egyik ismerösöm ùgy mondta: az Isten mentsen a szüz lànyoktòl. Jobb, amikor màr tudja az ember mit akar, illetve mit veszìt. Akkor valòban nehèz.
2010. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!