Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » VKI SEGÍTSEN PLS . Fontos....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomííííí kérdése:

VKI SEGÍTSEN PLS . Fontos. Pls. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Heló,egy átlagos srác vagyok.. van egy lány itt lakik 3 utvára és már 11 éve a barátom ö a legjobb lány barátom..de már többet érzek iránta mint szimpla barátság! pls vki help mit csináljak??? :O
2010. aug. 17. 13:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
második,nem kéne ilyen KÖCSÖGNEK lenned másokkal...nem hinném hogy te tökéletes vagy,mindenki követ el hibákat,ezért nem kéne leszidni...pár szót el írt,na és? eltudtad olvasni nem? itt azért teszik fel a kérdéseket,hogy értelmes választ kapjanak rá,nem ezt...
2010. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

mi a mostani parommal kb gyerek korunk ota baratok voltunk, o belemszeretett az ido alatt mialatt nekem volt baratom, sosem mondta el egy szoval sem elmitette, az akkor baratom egyetemista volt igy nem volt itthon tul gyakran, egy nap a mostani baratom elhivott biliardozni kicsit elhuzodott a jatszas este lett haza kisert es a kapuban megcsokolt, en meglepodtem de visssza csokoltam. Aztan eltelt 3 honap es szakitottam az alozo baratommal mert bele szerettem a mostaniba, aki gyerek korom ota mindig a legjobb fiu baratom volt. Szoval nem lehetetlen!

sok sikert!

remelem segitettem.

2010. aug. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni és mutasd meg neki, egyből belédszeret.
2010. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!