Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a kapcsolatommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a kapcsolatommal? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A párommal több mint fél éve vagyunk együtt.

Neki is voltak kapcsolatai régebben,nekem is,de mindketten most érezzük igazán,hogy szerelmesünk vagyunk.

Kb 2 hónapja kezdődtek a problémák a kapcsolatunkban.

Vannak internetes barátaim és velük szoktam ritkán msnen beszélgetni.

A párom folyton azt hajtogatta,hogy megcsalom.

Szerinte ez is annak számít,hogy én az interneten beszélgetek,"flörtölgetek".

Jött a testvére esküvője,

a munka is kevés volt nekik így kevesebbet keresett.

Ebben az időszakban eléggé ingerült volt és sokszor csak csendben tűrtem amikor ordibált,de az esküvő napján beszólt,akkor sírva ráordítottam,hogy mostanság elég ideges és velem ordibál pedig sokszor nem is én idegesítettem fel és hagyjon engem békén.

Erre becsapta az ajtót és elment.

Akkor voltam úgy,hogy egy idegennél vagyok akit teljes szívemből gyűlölök.

Az anyukája azt mondta,nézzem el a fiának,hogy ilyen ingerült mostanság,ne szakítsak vele,

mert ígyis van elég baja.

Ezt aznap este megbeszéltük,kibékültünk.

Azután egy darabig olyan érzésem volt,hogy nem szeretem annyira ót mint az elején.

Mostanság anyagi és családi gondjai vannak és ismét ingerültebb,egy netes haverommal beszéltem mikor beleolvasott és azt mondta pakoljak össze,holnap hazavissz,vége.

Azt az estét átsírtam,hánytam is,de erre csak annyit mondott,hogy már nem tudom meghatni.

Ősztől megy ki külföldre dolgozni,így azt mondta,hogy alig várja,hogy kimenjen és nyugta legyen mindenkitől.

Másnap viszont azt mondta add nekem mégegy esélyt.

Változtat az ingerültségén,én pedig kevesebbet flörtöljek és kezdjek el tanulni főzni meg ilyenek.

Azóta az ingerültsége minimálisat változott,én letöröltem magam mindenhonnan és elkezdtem segítgetni a munkákban,de én még fiatalnak érzem magam ahhoz,hogy háziasszony legyek.

Mostanság kisebb vitákat elvétve,jól megvagyunk ismét "dúl" a szerelem,de nem tudom milyen jövője lesz a kapcsolatunknak.

Több mint fél év alatt szerintem ez sok volt,de mégis kitartottunk egymás mellett,szerelmünk is a régi,mégis tanácstalan vagyok.


2010. aug. 14. 12:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Ő dolgozik,én tanulok.

A korombeli lányok buliznak,isznak,persze tisztelet a kivételnek.

NEM szeretnék ilyen életet élni,de még korainak érzem a háziasszony szerepet.

(Én 19,a párom 22)

2010. aug. 16. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!