Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a kapcsolatommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a kapcsolatommal?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon elhanyagol. Hétköznap az egyetemen van, majd esténként boxol, focizik, melyik nap mit... Hétvégente sem vagyunk együtt végig, de akkor azért jobb a helyzet, és olyankor a tenyerén hordoz.

Mint kiderült, a nyári programijai nagy részét is nélkülem képzeli el. Nem külön-külön van a dolgokkal problémám, hanem összességében. Valamiből le kellene adnia, mert egy kapcsolatot ápolni kellene szerintem. Mindig én igazodok hozzá, különben alig találkozunk.

Ráadásul merevedési és korai magömléses problémákkal küzd, nálunk ha netán összejön egy menet, 2 percig tart. Támogatom 1,5 éve (szerintem sokan elhagyták volna), Pestre járok vele szexuálpszichológushoz, ha úgy adódik, pénzt is adok neki kölcsön.

Egy ilyen komolyságú kapcsolatban nem illene többet foglalkozni a másikkal, közös nyaralást tervezni, akármi? És jelenleg én vagyok a hisztis, aki korlátozni akarja... Eleve nem tartom magam sem butának, sem csúnyának, millió pasi sorakozik értem, szerintem összetehetné kezét-p.csét hogy ilyen nője van, ő meg ennyire nem becsül.

Mit tudok tenni hogy többet foglalkozzon velem? Vagy hagyjam a fenébe? Az eszem azt mondja hogy szakítsak, de a szívemnek nem megy :(

23L


2011. ápr. 8. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján, amit írtál szerintem szakíts vele. Jobb most kirakni, mint később, talán nem fáj annyira. Nem érdemel meg téged:)

20/F

2011. ápr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Arra szakítunk időt, amit fontosnak tartunk. A focit szerintem nem nehéz lemondani a b.nőért. Ha esténként dolgozna vagy valami, akkor azt mondanám hogy szegény, de az hogy teletömte a hétköznapjait és a nyara nagy részét olyan dolgokkal ami nem kettőtökről hanem róla szólnak... Egyértelműen szívesebben van nélküled, ha meg mégis hiányoznál neki akkor csettint hogy gyere, most ráérek.


Nem vesz komolyan, nem tart fontosnak, nem tart semmire pedig véleményem szerint is összetehetné a két kis mancsát hogy vagy neki.


Én a te helyedben megmondanám ezeket neki és kérnék egy kis szünetet. Kíváncsi lennék komolyan veszi e utána és változtat-e esetleg.

2011. ápr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb baj, hogy tudom hogy fontosabb minden, mint én. Homokba dugtam a fejem eddig , és lehet hogy eztán is ez lesz, mert gőzöm sincs mit szeretek benne, de szeretem. Egyébként még tüdőgyulladással is ment focizni, neki az szent és sérthetetlen. De akkor ott a box vagy akármi, egy kapcsolatért áldozatokat is kell néha hozni, főleg ilyen alap életvitellel :(
2011. ápr. 8. 14:43
 4/12 anonim válasza:
100%
Nem bántásból, de sztem a legtöbb nő ott rontja el, hogy saját magát áldozza fel egy férfiért! Hidd el(ha szeret), hogy meglepődne, ha lemondanád, hogy "hát most hétvégén nem érek rá", vagy "gyere te át". Azonban, ha ezekre sem reagál, akkor az nem túl jó jel. Normális reakció egy elkényeztetett férfinál ilyenkor, hogy most nem szeretesz, vagy másik psid van....a lényeg h felhozza a témát! 1 hónapot adnék neki a helyedben és ha többszöri átbeszélés után sem változtat, akkor dobd ki!!! Ne áldozzd az idődet, fiatalságodat egy rossz szexuális életre egy olyan pasival, akit nem igazán érdekelsz!!Ahogy írtad találnál 1000 másik pasit....ha ez nem jön be akkor hajrá:) Hidd el, hogy belefásulsz elöbb utóbb ebbe és a késöbbiekben szülsz neki egy gyereket és ő fogj megszívni az egészet! Ez csak az én jó tanácsom volt, de sztem egy próbát megér...sok sikert! ;)
2011. ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek, ennek így semmi értelme! Mondd meg neki, hogy vagy többet találkoztok, vagy végeztél vele.

A sexről meg csak annyit, hogy egy pasi minél jobban élvezi a sexet, annál gyorsabban élvez el. Ez nem hiba, hanem rád nézve egy jó pont, ezek szerint te nagyon jó lehetsz az ágyban.

2011. ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sokra megyek vele, ha nekem semmi nem jó belőle... Egyébként ha annyira jó vagyok, miért nem áll fel?
2011. ápr. 8. 14:52
 7/12 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólókhoz.beszéld meg vele ha nem használ sakits vele.az én párom is egész héten dolgozott, 1ik héten délelőtt(az volt a jobbik eset) másik héten délután.Mikor délutános volt egész héten nem láttam, szombaton 1üt voltunk, vasárnap este meg ment focizni.én bezzeg sehova nem mehettem.4-5ször elment focizni én meg meguntam, és azt mnotam neki hogy vagy nem megy többet, vagy szakitunk.ezen összevesztünk, és másik nap azt mnota hogy havonta 1X had mehesssen és menjek vele.De azóta nemis volt focizni.ha szeret feláldozza érted valamelyik hobbiját.Ha nem dobd ki.
2011. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pont ezt szeretitek, mikor leszarnak titeket... biztos penzes a csavo, vagy nagy tiszteletnek orvend a kornyeken, ha boxol es focikizk is akkor valszeg izmos is + a leszarom eletvitelebol latszik, hogy alfa tipus, viszont neked nagyon fontos, hogy meno legyen a baratod, szal jol meglesztek igy... Vagy megtanulsz gondolkodni vagy igy eled le a hatralevo eleted, most lehet lepontozni az igazsagert, mert alt ez faj a legjobban mindenkinek.
2011. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kifejezetten csóró, és macis. Pont ezért mozog ennyit, mert elég gyorsan felszaladnak rá a kilók. Szóval sajnálom kedves utolsó, nem jött össze a kis elképzelésed.
2011. ápr. 8. 15:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Érthető, hogy szereted, de ez sem tart örökké. Ahogy előttem is írták, egy idő után bele fogsz fásulni a dologba, és lehet, hogy csak jópár év múlva veszed észre, hogy "basszus, egy idióta miatt áldoztam fel ennyi évet az életemből". Ha szeret, válasszon közted, és a többi dolga között. Felesleges szenvedned, pláne ha te is érzed, hogy kihasznál. Ha csak az tart mellette, hogy szereted, akkor szerintem is adj neki próbaidőt némi változtatással. Ha nem reagál, akkor hagy ott a fenébe! Ha mindezek ellenére is vele maradnál utána, akkor ne haragudj, de elég buta vagy.:S
2011. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!