Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a kapcsolatommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a kapcsolatommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Másfél éve vagyok együtt a párommal,tavaly télen kezdődtek a rossz idők a folyamatos veszekedések. Egyszer úgy volt,hogy párom úgy látta jónak hogyha hagynánk egymást én magamat is meglepve hatalmas zokogásban törtem ki,így szünet lett végül is. Másnap azonban sírva megjelent barátom és kibékültünk.

Év elején kiment külföldre keveset van itthon,azt hittem ezt jót tesz nekünk,hisz előtte szinte mindig találkoztunk,de nem.

A netes keresztül is képes volt velem összeveszni,kezdtem idővel rájönni,hogy nem is hiányzik,nincs az jaj istenem már nem bírom ki nélküle érzés.

Szerdán este egy hatalmas cirkuszt sikerült csinálnia onnan kintről,unokatesómmal és anyámmal összeveszett,engem is lecseszett,olyan ideget hozott belém,hogy remegett az egész testem.

Legjobb barátnőm,barátaim és rokonok is tanácsolták már sőt kijelentették,hogy mi a fenéért vagyok még együtt ezzel a fiúval,ők már rég otthagyták őt,azt mondják ez a fiú tönkre fog tenni idegileg és ha nem beszélek vele sokkal ki vagyok virágosodva.

Az az igazság nem tudom elképzelni a jövőt nélküle,mert furcsa lenne,az eszem azt mondja szakítanom kellene,mindig eltervezem hogy elmondom neki,de mikor beszélek vele nem tudom elmondani.

Ma végül is leírtam neki,hogy sokan mondták ott kellene hagynom és lehet jobb lenne a szakítás mert ez a helyzet egyikünknek sem jó és olyat tett mint még soha,bevallotta rájött,a sok vita túlzás volt,egy szerencsétlen alak és többet nem veszekszik velem,mert emiatt nem akar elveszíteni,csak rossz neki kint és szeret és féltékeny.

Tegnap óta teljesen más ember lett,ami apróságokon régen veszekedett,most nem,annyit mond jól van semmi gond,ma megkérdeztem magamtól,hogy ki ez az ember?

Ma is vártam mikor fog belekötni valami,de nem tette.

Amikor megkérdezik mit érzek iránta az az igazság nem tudom,egyik percben szeretem,másikban elegem van belőle,lehet hogy csak ragaszkodom hozzá,nem tudom.


Össze vagyok zavarodva,szerintetek is megszokás lehet,vagy még szerettem csak nem akarom bevallani magamnak?

Jövőhéten jön haza nem tudom mit tegyek,szakítsak vagy sem,kérlek segítsetek a válaszaitokkal.


2011. ápr. 15. 23:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat,hogy hosszú lett csak ki szerettem volna fejteni a jelenlegi helyzetet és külső emberek véleményére vagyok kíváncsi aki nem ismer engem és a párom,esetleg volt már hasonló helyzetben.
2011. ápr. 15. 23:27
 2/11 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben át tudom érezni a helyzeted. Nekem is van barátom, bár mi nem vagyunk együtt olyan régóta. Ő folyton csak veszekszik velem, akármit csinálok, mindenbe beleszól, lenéz, néha még le is hülyéz...én nem ezt az embert ismertem meg. Nagyon rossz, hogy így bánik velem.

A hasonlóság az, hogy neked is mondják a szeretteid, hogy mégis mit várok még tőle? illetve vársz tőle? Nekem is folyton mondják, hogy hagyjam ott, és én azt vettem ki a szavaidból, hogy te még mindig szereted, és nem akarod elveszíteni. Én mindennél jobban megszerettem, és nem kéne, és tudom, hogy buta vagyok, hogy tűrök neki mindent, de bízom abban, hogy egyszer nálunk is eljön az az idő, mikor már tud nőként kezelni, és majd szeret is...

Ne szakíts vele, ha hazajön beszéljetek át mindent! Utána meglátjátok! Én mindig is szerelmes típus voltam, volt egy időszak, hogy azt hittem, hogy nem, de mindig csak rájön az ember, hogy társ nélkül mit sem ér...néha sajnos, néha meg nem!!!

2011. ápr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem legbelül már te is érzed hogy ez veszett ügy, csak félsz bevallani magadnak. De tudom hogy rossz ilyenkor ezt olvasni én is voltam ilyen helyzetben. Az, hogy nem tudod nélküle elképzelni az életed inkább csak megszokás lehet. Amúgy ez a megváltozok mert majdnem kidobott a barátnőm általában nem szokott sokáig tartani szépen visszafog zökkenni az eredeti kerékvágásba. Ha nem érzed jól magad a kapcsolatban inkább véget kéne neki vetni. Eleinte lehet nagyon nehéz lesz, de jobbat is találnál nála, aki megbecsül.
2011. ápr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!


Először is köszönöm,hogy írtál.

Sajnálom,hogy te is ilyen helyzetben vagy,de azért szurkolok neked,hogy minden helyre jöjjön a kapcsolatodban.


Kiemelném egy mondatodat:


"Bízom abban, hogy egyszer nálunk is eljön az az idő, mikor már tud nőként kezelni, és majd szeret is"


Pontosan ezt érzem én is,meg hogy,visszatér az az ember akit anno megismertem,csak ha fél év alatt semmi változás,akkor lehet nekem már felesleges reménykednem :(

2011. ápr. 15. 23:42
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!


Neked is köszönöm,hogy írtál.

Én is attól félek,hogy egy darabig abbahagyja aztán mikor biztonságban érzi magát,akkor megint elkezdi :(

Csak a furcsa először ő akart szakítani,nem érdekelte,hogy sírok a szünetbe is nehezen ment bele,de most meg mikor én akarok,ilyen reakció vannak,hogy ő nem akar elveszíteni,ezzel is még jobban összezavart :/

2011. ápr. 15. 23:46
 6/11 anonim ***** válasza:

Szívesen! Én is csak annyit tudok írni, amit átélek. Sajnos nagyot csalódtam benne. Tényleg nem így ismertem meg, és nálunk elég volt hozzá egy hónap, hogy minden megváltozzon, nem kellett hat hónap.

Minden nap átgondolom, hogy mit hogyan tegyek, hogy neki megfeleljek, de miért is csinálom ezt? Utálom, hogy nem tud elfogadni olyannak, amilyen vagyok. (és itt nem nagyképűségből, de megjegyezném, hogy nagyon sokan lennének a helyében, de ezt ő persze nem értékeli) és azt is tudom, ha otthagynám, nem keresne engem többet...és ebből is csak én jöhetek ki vesztesként :'(

2011. ápr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sajnálom,de neked ebben az esetben,tényleg jobb lenni ott hagynod őt,sokkal jobbat megérdemelsz helyette,aki tisztelni is fog. Hosszú távon bármennyire is szereted ez nem mehet tovább.

Én ha megtehetném,hogy visszamehetnék az időben már az első vitánál szakítottam vele,mert így csak kezd idegroncsot csinálni belőlem,ezért tanácsolom neked,minél hamarabb szakíts a fiúval.

Ez csak egy tanács,nem kell megfogadnod,de hátha segítettem vele valamit :)

2011. ápr. 15. 23:58
 8/11 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy mindenki csak segíteni akar, és közben telik az idő, és csak saját magamat teszem tönkre vele...Volt már velem ilyen, hogy ráment az egészségemre, másfél év kellett, mire rendbejöttem. Úgyhogy vigyázz magadra!!!

És az a baj, hogy fogalmam sincs, hogy hogyan beszéljek vele, mert azt mondja, hogy ha bajom van akkor minek vagyok vele??? Kiváncsi vagyok, ha egyszer benyögném neki az unalmast mit tenne...de valószínű azt, amit már írtam...nem is érdekelné...nem keresne, mert neki sajnos úgy is jó lenne :'(

2011. ápr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát sajnálom kedves utolsó :(

Aki még esetleg tudd nekem segíteni,az kérlek írjon,sajnos ma sem változott a helyzet még mindig össze vagyok zavarodva mi legyen :/

2011. ápr. 16. 14:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem, kedves kérdező, ha változást mutat, add meg neki az esélyt! VÁRJ! Adj időt neki, hogy bebizonyítsa vagy cáfolja az jgéretét!

Úgy vettem ki a szavaidból, hogy ő még szeret téged, és ezt csak akkor tudhatod meg, ha adsz neki még egy utolsó esélyt. De tényleg utolsó legyen, mert ha folytatja a baromságait, akkor ott kell hagynod, mert nem érdemel meg téged. Biztos van olyan férfi még, aki boldoggár tudna tenni téged. Gondolom, hogy szereted, mert másképp nem töprengenél ennyit azon, hogy mi legyen, de bármennyire is kötődsz hozzá, ha nem változik meg, hallgatnod kell a családodra/ismerőseidre.

Remélem segítettem :)

2011. ápr. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!