Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 év után ezt hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után ezt hogy lehet tulélni? Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok párom 21...illetve volt párom... 3 évig voltunk együtt most szakitottunk szerdán.... illetve ő velem! Voltak veszekedések a kapcsolatunkban de sokkal több jo dolog volt mint rossz.... általában miatta veszekedtünk mert volt egy két dolog ami nem tetzsett aztán a végefelé ár elnéztem neki azt is mert imádom! Hétfőn volt egy elég rossz féltékenységi jelenetem szó szerint neki támadtam (amiről nem is tehet) csak elborult az agyam...:S nagyon rosszul esett neki és én 2 napig könyörögtem h bocsásson meg! aztán szakitott velem levélbe majd telefonon visszahivtam... az indok h már régota ezen gondolkozott h nem illünk össze ez csak hab volt a tortán! amit én azért nem hiszek el mert vasárnap vett nekem egy igen drága kabátot karácsonyra és mielőtt összevesztünk előtte is ölelgetett és tényleg láttam h szeret! nagyon ki vagyok borulva 100-szor felhivtam nem veszi fel a telefont nem válaszol semmire... egy barátom azt tanácsolta h ne irjak neki ne keressem és ha tényleg szeretett akkor hiáyozni fogok neki ha pedig nem ir akkor sosem szeretett igazán! szerintetek is ez a megoldás? mit tegyek?:/
2011. nov. 19. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Annak a barátodnak igaza van... Ha még szeret, és hiányozni fogsz neki majd keres. Ha nem, felejtsd el, elég nagy gerinctelenségre utal hogy levélben szakított.
2011. nov. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"aztán szakitott velem levélbe majd telefonon visszahivtam..."


Ha három év után volt pofája levélben szakítani... Ha még annyira sem méltat, hogy eléd álljon, nem sok jót jelent.. Nyugi, majd találsz jobbat is.

Tudom ez most nem vigasztal :) De sok sikert.

2011. nov. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt összejöttél vele, nem volt senkid, mégis teljes értékű életed volt. 3 évig élvezhetted a társaságát. Szerintem ebben semmi szomorú nincs. Csak pluszt kaptál az élettől, nem vesztettél semmit. Örülj, hogy ennyit kaptál és lépj tovább!
2011. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
most par napig ne keresd telefonon,se neten se semmi es aztan majd hivd fel egy kis ido utan hogy beszeljetek meg a dolgot es h szakitson veled szemelyesen ha tenleg nem szeret mar!ilyen dolog volt mar az en kapcsolatomban is de szerettuk egymast es mindig kibekultunk,es mar 2 eve egyutt lakunk meg volt az eljegyzes es minden sokkal jobb koztunk!ugyhogy ne aggodj ha szeret kibekultok 3 ev az csak 3 ev,es feltekenyseg minden kapcsolatban van,sok sikert neked!
2011. nov. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!