Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a kapcsolatommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a kapcsolatommal?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon elhanyagol. Hétköznap az egyetemen van, majd esténként boxol, focizik, melyik nap mit... Hétvégente sem vagyunk együtt végig, de akkor azért jobb a helyzet, és olyankor a tenyerén hordoz.

Mint kiderült, a nyári programijai nagy részét is nélkülem képzeli el. Nem külön-külön van a dolgokkal problémám, hanem összességében. Valamiből le kellene adnia, mert egy kapcsolatot ápolni kellene szerintem. Mindig én igazodok hozzá, különben alig találkozunk.

Ráadásul merevedési és korai magömléses problémákkal küzd, nálunk ha netán összejön egy menet, 2 percig tart. Támogatom 1,5 éve (szerintem sokan elhagyták volna), Pestre járok vele szexuálpszichológushoz, ha úgy adódik, pénzt is adok neki kölcsön.

Egy ilyen komolyságú kapcsolatban nem illene többet foglalkozni a másikkal, közös nyaralást tervezni, akármi? És jelenleg én vagyok a hisztis, aki korlátozni akarja... Eleve nem tartom magam sem butának, sem csúnyának, millió pasi sorakozik értem, szerintem összetehetné kezét-p.csét hogy ilyen nője van, ő meg ennyire nem becsül.

Mit tudok tenni hogy többet foglalkozzon velem? Vagy hagyjam a fenébe? Az eszem azt mondja hogy szakítsak, de a szívemnek nem megy :(

23L


2011. ápr. 8. 14:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm hasonló képp járt a pasijával. Csak ők 4 hónapot bírtak így ki. A srác úgy gondolta éli a szinglik életét, úgy hogy van b.nője. Ha meg szexre került a sor, ott sem tudott nyújtani semmit, mert egész egyszerűen annyira lusta volt bármit is tenni a lányért. Egész egyszerűen nem volt neki fontos. És hasonló dolgokon ment keresztül a lány mint te. Láttam ahogy megy tönkre b.nőm, próbáltam beszélni vele, de termsézetesen nem akartam hogy én döntsek helyette. Végül rájött a dolgokra és ott hagyta 4 hónap után.


Rá 1 hónapra pedig összejött egy hasonló kaliberű sráccal aki a tenyerén hordozza. Úgy vislekedik vele mint egy igazi férfi.


Nem is tudsz számítani erre a srácra. A szexuális életetek 0. Un téged, nem érdekled és hamarosan lehet hogy megéled azt hogy bejelenti hogy "bocsi megcsaltalak" pedig neked kéne őt otthagyni nem fordítva.


szereted ezért tényleg jó ötlet az az 1 hónap próbaidő, de ha az után sem változik, akkor fölöslegesen pazarlod rád az idődet, amikor az Igazi meg ki tudja hol vár rád :)

2011. ápr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 15:59


Hat ha nem jott ossze a kis elkepzelesem, akkor tenyleg csak az lehet, hogy:

1) nagyon hulye vagy, ritka darab...

2) nagyon ronda lehetsz

es ezt nem sertesbol irom, maskepp mar reg nem lennel egyutt egy ilyennel aki ezek szerint amiket elmondtal szinte semmilyen teren nem nyujt neked semmit...

2011. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!