Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a kapcsolatommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a kapcsolatommal? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A párommal több mint fél éve vagyunk együtt.

Neki is voltak kapcsolatai régebben,nekem is,de mindketten most érezzük igazán,hogy szerelmesünk vagyunk.

Kb 2 hónapja kezdődtek a problémák a kapcsolatunkban.

Vannak internetes barátaim és velük szoktam ritkán msnen beszélgetni.

A párom folyton azt hajtogatta,hogy megcsalom.

Szerinte ez is annak számít,hogy én az interneten beszélgetek,"flörtölgetek".

Jött a testvére esküvője,

a munka is kevés volt nekik így kevesebbet keresett.

Ebben az időszakban eléggé ingerült volt és sokszor csak csendben tűrtem amikor ordibált,de az esküvő napján beszólt,akkor sírva ráordítottam,hogy mostanság elég ideges és velem ordibál pedig sokszor nem is én idegesítettem fel és hagyjon engem békén.

Erre becsapta az ajtót és elment.

Akkor voltam úgy,hogy egy idegennél vagyok akit teljes szívemből gyűlölök.

Az anyukája azt mondta,nézzem el a fiának,hogy ilyen ingerült mostanság,ne szakítsak vele,

mert ígyis van elég baja.

Ezt aznap este megbeszéltük,kibékültünk.

Azután egy darabig olyan érzésem volt,hogy nem szeretem annyira ót mint az elején.

Mostanság anyagi és családi gondjai vannak és ismét ingerültebb,egy netes haverommal beszéltem mikor beleolvasott és azt mondta pakoljak össze,holnap hazavissz,vége.

Azt az estét átsírtam,hánytam is,de erre csak annyit mondott,hogy már nem tudom meghatni.

Ősztől megy ki külföldre dolgozni,így azt mondta,hogy alig várja,hogy kimenjen és nyugta legyen mindenkitől.

Másnap viszont azt mondta add nekem mégegy esélyt.

Változtat az ingerültségén,én pedig kevesebbet flörtöljek és kezdjek el tanulni főzni meg ilyenek.

Azóta az ingerültsége minimálisat változott,én letöröltem magam mindenhonnan és elkezdtem segítgetni a munkákban,de én még fiatalnak érzem magam ahhoz,hogy háziasszony legyek.

Mostanság kisebb vitákat elvétve,jól megvagyunk ismét "dúl" a szerelem,de nem tudom milyen jövője lesz a kapcsolatunknak.

Több mint fél év alatt szerintem ez sok volt,de mégis kitartottunk egymás mellett,szerelmünk is a régi,mégis tanácstalan vagyok.


2010. aug. 14. 12:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nagyon hosszú lett,ezért elnézést kérek,de akinek van ideje elolvasni és tudd segíteni az írjon kérlek.

Akinek túl hosszú,az inkább ne írjon,mert a nem olvasom el és egyéb ilyen jellegű kommentek nem segítenek.

2010. aug. 14. 12:02
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam.

Ne haragudj, de ez egy halott dolog...:-((

Fél év nagyon kevés ahhoz, h itt tartson a kapcsolat.

2010. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ez nem egyszerű. De lehet hogy ez a minimális változás egy nagyobb dolognak a kezdete. Várd csak ki a végét. Amúgy meg sokmindent mondd az ember meggodolatlaságból, haragból. Ha most ismét jól megvagytok akkor pedig ne gondolkozz ilyesmin. Kisebb összezördülések pedig mindenhol vannak.
2010. aug. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 StephanieXx ***** válasza:
100%

Ne kérj elnézést.Részletesen leírtad,mi köszönjük,hogy nem hagytál ki részeket.

Sokkal jobb,így tanácsot adni,hiszen minnél több dolgot tudunk.


Mikor elolvastam az első gondolatom az volt,hogy: micsoda undorító pasi.

Legfőképp az esett nekem személy szerint rosszul,hogy mikor hánytál,akkor azt mondta,hogy "nem tudsz meghatni".

Ez 'ahhh' sok volt.

Nem kellett volna mással megbeszélni a problémát,de akkor is.

Figyelj,fél év alatt így viselkedik.Akkor mi lesz késöbb?

Fiatal vagy ahhoz,hogy más mondja meg,hogy mit csinálj..


Tudom,hogy dúrván fog hangzani,de:

-elviseled...és még pár hónapig,évig szenvedsz...és akkor szakítasz

-vagy most.Megelőzős a bajt,sokkal jobb lesz.


Azt tudnod kell,hogy Ő!! nem fog változni.

2010. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 StephanieXx ***** válasza:
100%

A második válaszolóval nem értek egyet.

Igen,vannak..kisebb összezördülések.

De...ha nekem olyat mondtak volna,mint a lánynak.Akkor tuti azt mondtam volna reggel,hogy: Adj másnak esélyt,nekem nem kell Tőled semmi.

Aki nem lenne OK nélkül féltékeny.


Nagyon sok kedves fiú van a világon.

Aki így nem beszélne egy lánnyal.

Aki nem rajta vezetné le a haragját,gondjait.

Aki nem akarná kisajátítani.


A Te döntésed,de nem vagy 100%ig boldog a párkapcsolatodban.

ÉÉÉÉÉs sok ember ott rontja el,hogy NEM MER lépni,mert fél..a változástól.

Fél,hogy rosszul dönt,fél,hogy szereti még.

A legrosszabb pedig,hogy reménykedik,hogy MINDEN OLYAN LESZ MINT AZ ELEJÉN....

2010. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves StephanieXx!

Eléggé elgondolkodtató dolgokat írtál.

Sok mindenben igazad,én is abban hiszek amit kiemeltél.

Az igazság az néha bizonytalan vagyok a kapcsolatomban,de mikor csitulnak a dolgok mindig azt érzem,hogy szeretem.

Ezért is vagyok tanácstalan!

Azt pedig külön köszönöm neked,hogy megvédted a hosszú magyarázatomat,mert tudom vannak itt olyanok is akik mint említettem el se olvassák.

2010. aug. 14. 12:37
 7/11 anonim ***** válasza:

"mikor beleolvasott és azt mondta pakoljak össze,holnap hazavissz,vége."EKKORA EGY MOCSKOT!!!!undorító féreg.

Másnap viszont azt mondta add nekem mégegy esélyt. "Még ő ad neked mégegy esélyt????Úristen,ez a srác totál elvan szállva,nem normális!!!!Huh ne maradj vele,tényleg jobb h kimegy külföldre:S pffffffffffffffffff egy hányadék.

2010. aug. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 StephanieXx ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szóra se érdemes,és hidd el,aki itt válaszol,és valóban tanácsot szeretne adni,annak sokkal jobb,ha többet ír az illető.


Türelmes ember vagy,mert nem sokan tűrtek volna ennyit.De a szerelmes nő... :D


Te letörölted magad mindenhonnan,főzől de ezzel párhuzamosan az Ő ingerültsége minimálisat váltzott.

Ez mégis,hogy megy?

Te változol,ő meg ici-picit változtat.

Értelmes lánynak tűnsz.Látod,hogy ez így nem jó.A legtöbb ember,még a problémát sem ismeri fel,mert nem akarja.

Elötted van a döntés.Eltűrőd,hogy így beszéljen Veled,egy olyan ember akivel csak,FÉL éve vagy együtt.

Én 19 éves vagyok,stresszes családban élek,De sosem vezettük le egymáson.A problémát meg kell beszélni,nem ordibálni mint az okos barátod.

Érthető,hogy feszült,mert nincs pénz.De,biztos vagyok benne,hogy ezzel nincs egyedül.Biztos vagyok benne,hogy Neked is vannak problémáid.Sőt,abban is,hogy nem mindent mondasz el neki,amit most meg is tudok érteni.

Hiszen nem akarod még "terhelni",mert annyi gondja van.

Őnzőség Tőle minden problémát Rád zúdítani,és ordibálni.

Jobbat érdemelsz Nála.


Azon még elgondolkoznék,hogy ha FÉL !! év után,ÍGY viselkedett Veled,akkor mit fog tenni 1 év múlva?

Most a pasik ne figyeljenek ide:D

Nos,az én elméletem,hogy egy férfi,úgy viselkedik,hogy ahogy mi megengedjük nekik.Az első balhéja után mondtam volna neki,hogy: Változtat a stílusán,vagy keressen egy olyan NŐT aki ezt elviseli.Mert Velem,így nem fog beszélni.

Teljesen higgadtan.

(Voltam ilyen helyzetben,és rá kell szólni,hogy tudják,hogy mit engedhetnek meg maguknak.)

Gondolom az anyukájával is így beszél.(Eltaláltam?)


",szerelmünk is a régi,mégis tanácstalan vagyok."

A-A!!!

Ellentmondás.Csak szeretnéd,hogy a régi legyen.Szeretnéd,hogy olyan legyen minden,mint az elején.

Konkrétan hány éves vagy?

2010. aug. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 StephanieXx ***** válasza:

Azt írtad,hogy bizonytalan vagy.


Megbánt.Rosszul érzed magad.Kedveskedik,és mivel szereted,elszáll a haragod.


Ezért,vagy tanácstalan.


Véleményem szerint,ha most nem is szakítasz Vele,akkor elöbb-utóbb.

Mert:

megbánt..megbocsátasz...megbánt...megbánt..megbánt...nagylelkűen add ő egy esélyt (pff..) megbánt...és be fog telni a pohár.

De,addig sokat fogsz szenvedni még.

2010. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A több mint fél év még nem is olyan hosszú idő. Ha már most így viselkedik, később sem lehet sok jóra számítani tőle.


Egyébként hány évesek vagytok?


Valahogyan azt kellene megoldani, ha vele maradsz, hogy ne rajtad vezesse le a dühét. Neked inkább annak a félnek kellene lenned, akinek bármikor elmondhatja a baját, de nem annak, akit mindig le lehet üvölteni, ha ideges. Ha téged ez bánt, és nem változik, akkor bajok lesznek később is. Mert feszültséggel teli időszakai vannak mindenkinek.


A másik a féltékenység. Nem hiszem, hogy ha barátokkal beszélgetsz interneten, azt megcsalásnak kellene tartani.

De kérdés még:


Egy nap mennyi időt beszélsz átlagban ilyen barátokkal, vagy egy héten? És közben a feladataidat ellátod-e rendesen?


Lehet, hogy emögött a féltékenység mögött más van, még akkor is, ha konkrétan ő sem mondja ki. Írtad, hogy kérte, tanulj meg főzni, de te nem akarsz háziasszony lenni.


Ha együtt éltek, az már kialakult, megbeszélt közöttetek, hogy ki, milyen részt vállal a házimunkából? Ha ez a "munkamegosztás" rendben lenne, és mindketten elégedettek lennétek vele, talán nem kötne bele a beszélgetéseidbe.


Persze csak találgatni tudok, mik lehetnek a gondok.

2010. aug. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!