Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a kapcsolatommal?

Figyelt kérdés

van egy lassan féléves kapcsolatom. nagyon szeretem a páromat, de hihetetlen keveset vagyunk együtt. én ezt kezdem megelégelni, nem sokáig bírom már így ahogy most vagyunk...

ti mit tennétek? megpróbálnátok "távkapcsolatban"élni vagy külön mennétek?vagy?...


2011. febr. 26. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem bírom a távkapcsolatot... szerintem nagyon nehezen megoldható és minden elismerésem azoknak akiknek megy.

Én nem akarom azt tanácsolni , hogy szakíts mert szerintem ezt csak te tudod eldönteni. Mennyire szereted ? Mennyire bízol meg benne ? Mennyire fontos , hogy melletted legyen ? Mennyire pótolhatatlan ? Ezek alapján dönts ! :)

2011. febr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazság szerint az életemet jelenti, nagyon nagyon szeretem, és teljesen bízok benne, de mellettem kéne lennie és ez sajnos nem igaz a kapcsolatunkra.... az elején leszögeztem hogy a barátaitól nem szeretném elvenni, de nagyon rossz hogy heti max 10órát vagyunk együtt legjobb esetben... szeretném ha maradnánk de nekem ez így sajnos nem elég.:((( köszönöm a választ :) a távkapcsolatosokat én is nagyra becsülöm :)))
2011. febr. 26. 18:39
 3/3 anonim válasza:
Én is ugyanabban a helyzetben vagyok, mint te, csak nekem már több, mint 4 éve ez megy. Reménykedem, hogy meg fog változni, de nem sok esélyt látok rá. Mindig kitalál valamit, hogy ne kelljen velem lennie. Én felajánlottam már neki többször a szakítást, de arról hallani sem akar. Szóval én is ugyanolyan tanácstalan vagyok, mint te, hogy mit tegyek. Tudom, hogy vele nem lehet normális kapcsolatom, mert nem szeret úgy engem, ahogy én szeretem őt. Inkább az anyjával és a testvéreivel van, mint velem.
2011. febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!