Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a volt kapcsolatommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a volt kapcsolatommal?

Figyelt kérdés

Üdv! Arról van szó, hogy múlt csütörtökön a barátnőm kidobott. Nagy vonalakban miatta és miattam is. Az én saram, hogy néha picit bunkó voltam vele. Elismerem, hogy néha picit túllőttem a célon (nagyjából mindenért magamat okolom) /tudta jól, hogy nem komoly és nem szándékos, de már nem tudta tovább lenyelni/ meg, hogy állítása szerint gyerekesen viselkedem (22 vagyok, nem mennék bele részletekbe, de van sok sz*r az életemben, ami miatt ez az egyetlen olyan dolog ami által még nem őrültem meg ebben a világban: Hogy kicsit lökött vagyok) És hogy nincsenek céljaim (ebbe se mennék bele. Vannak, de egyenlőre nem tudom megvalósítani őket, pedig teszek érte) És hogy ő szerinte csak én vagyok az egyetlen pozitív dolog az életében és szeretné ha megtalálnám az élet többi boldogságát és ő ott akar lenni, mint társ. Az ő sara pedig: hogy nagyon szeret engem, de állítása szerint rá kell most jönnie, hogy tényleg én vagyok-e az ideálja és hogy velem akar-e lenni? Azt is mondta, hogy talán a jövőben még összejöhetünk, de most nem boldog velem. És hogy barátként akar maradni Azt hiszem nagyjából ennyi. Mit tegyek? Az a gond, hogy nagyon szeretem és tudom, hogy ő is engem. Hogy hagyjam elmenni? Éljem nélküle tovább az életem? Picit felejtsük el egymást, élje ki-ki a saját életét és ha sikerül megváltoznom beszéljek vele? Próbáljam elfelejteni és mással összejönni?

Jómagam 22 vagyok dolgozom, barátnőm 19 érettségizik


2011. jan. 10. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Lényeg: Ne beszélj vele, kerüld, mintha nem lenne fontos. Akkor hiányozni fogsz neki, és akkor megkeres.


Ma sok fiatal szenved, és nem tudja, hogy mit kezdjen az életével. Az a fontos, hogy valamit kezdj el csinálni, és azt csináld 100% erőbedobással, mert csak akkor lesz belőle valami.


Hajrá

2011. jan. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hat szerintem beszeljetek meg a problemaitokat, ne legyenek koztetek titkok, es ha ugy erzitek hogy egy kis idore van szuksegetek akkor adjatok magatoknak, de ha tenyleg nagyon szeretitek egymast akor tegyetek meg minden hogy ez a kapcsolat joll mukodjon.
2011. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!