Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem akar kielégíteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem akar kielégíteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal lassan öt éve élünk együtt, de a szex sosem volt az igazi. Én megosztottam vele a problémáimat, hogy nem tudok elmenni, csak ha orálisan kényeztet, de azt mondja, hogy ő ezt nem szeretné (nincs gond a higéniával, évente járok szűrővizsgálatra, teljesen egészséges vagyok ott lenn). Próbálok színt vinni a kapcsolatunkba, de neki csak abból áll a szex, hogy rámmászik, aztán ennyi, semmire sem nyitott, például nagyon szeretek valakit én orálisan kielégíteni, de még az sem kell neki. Ezért gyakran önkielégítek illetve szex után a vibrátoromat használom, kértem, hogy esetleg ő használja velem, de annyiban maradt a dolog. Eddig el is nyomtam magamban ezt az egészet, persze mindig nyíltan mondtam, hogy mi a bajom és mit szeretnék, de úgy gondoltam, hogy a kapcsolatunkért ennyi áldozatot hozhatok, hiszen nagyon szeretem őt. Viszont egyszer csak benyögte, hogy szakítsunk. Teljesen magamba fordultam majd lefeküdtem valakivel, és élveztem, nagyon odafigyelt rám. Utána persze szörnyű volt, mert nem őt szeretem, és csak haza szerettem volna menni. Végül a párom megkeresett, bocsánatot kért és megbeszéltük a problémáinkat, a szex azonban azóta sem változott és most már zavar, mert tudom, hogy ha odafigyelne rám akkor én is élvezhetném. Mit gondoltok, mit tegyek? Régóta együtt vagyunk, közös az életünk, hogy lehetne ezen javítani?

2021. jan. 2. 02:39
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
98%

20-as vagyok.

Tulajdonképpen a kapcsolatotok minden egyéb szintjén ugyanúgy áll hozzád, mint ahogyan a szexuális életetekben.

2021. jan. 2. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd el a fenébe. Ez nem élet és az tuti hogy amikor egy pasi nem kíván akkor nem hajlandó az orálra. Ezt tapasztalatból mondom sajnos
2021. jan. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
Azért olyan nehéz, mert más dolgokban kedves, vár ha megyek haza, készít nekem teát, főz, segít a házimunkában, becsületesen dolgozik, ezek egy rendes ember ismérvei lennének...
2021. jan. 2. 03:40
 24/53 anonim ***** válasza:
95%

23igen, de cseszhezed ha közben nem jo a szex. Mert hogy az is igen fontos.

Szóvá tetted, mégsem változtat rajra

2021. jan. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

A 14es válaszát annyival egészíteném ki (egyébként teljesen egyet értek vele)

Hogy már rég túl vagytok a megbeszélésen és a történjen végre valami időszakon is.

Itt nincs mire várnod. Persze, szereted meg az x év...ezt vagy elfogadod így és tovább szenvedsz benne vagy kilépsz,mielőtt ő fog.

Egyébként ha tippelni kéne, akkor majd ő fog, te pedig értetlenül nézel majd, hogy mennyi mindent megtettél, kitartottál és mégis te lettél faképnél hagyva.

Akkor fogod igazán sajnálni és megérteni, hogy fölöslegesen raboltátok egymás idejét.


Lelkileg hazavág az ilyen fajta elutasítás, mert nálatok nem kettőtökről szól a szex,hanem csak róla.

Ha azt nézed, hogy mennyire vagytok fiatalok és, hogy nem egy több évtizedes kapcsolatban éltek, szerintem elég aggasztó, hogy ez egy állandósult probléma.

Ha lenne jó és rossz időszak felváltva, akkor azt mondom legalább van hová vissza küzdenie magát az embernek.

De nálatok volt ilyen?

Mitől változna?

Hiszen már beszéltél vele,mégsem foglakozik vele.

Engem ez zavarna a legjobban.

2021. jan. 2. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
8%
Dobd ki a pibe és keress másikat, csak ne az ilyen magyarok között. A többség vagy kicsi vagy alul teljesít 😃
2021. jan. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
7%

Tenyleg nem fog valtozni. O erzelmileg ennyit tud.

Ha budapesti vagy ugorj fel hozzam. Felnyallak a falra, mint egy tapetat. Meg bele is pisilhetsz a szamba, ezek (de csak ezek) nalam megengedettek.

Imadok nyalni. Sosem ertettem, ferfitarsaim miert nem szeretik egy kimutatas szerint. En meg tudnak sokszor zabalni a not.

Na mindegy.

2021. jan. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
87%

LOL :)


5 éve vagy egy ilyen emberrel, és még töprengsz, hogy mit tegyél.


Komolyan, egyetlen férfi volt az egész faluban? Vagy egy lakatlan szigeten vagytok?


Aztán újabb 5 év múlva, 2 gyerekkel a háta mögött jön az ilyen kérdező, hogy "honnan tudhattam volna, hogy ilyen emberhez megyek hozzá"

2021. jan. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
0%
Keress meg privátban 37 F
2021. jan. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
49%
Gyerek van?
2021. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!