Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lelkiismeret furdalásom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeret furdalásom van, van rá okom?

Figyelt kérdés

Elmentünk ma a barátommal a testvéremnek ruhát venni a plazaba,de én közbe megláttam magamnak egy cipőt,megkértem a tesóm vegye meg,itthon kifizetem,a barátomnak viszont rosszul esett,mert nem áll jelenleg úgy anyagilag,hogy megtudja venni,elsírta magát,mert megalázónak érezte,hogy neki kellett volna megvennie,de nem tudta.Nem akartam megbántani,de tényleg szükségem volt már egy cipőre és arra gondoltam,hogy akkor nem kell bemennem mostanába a városba ha most meg veszem.Olyan rosszul érzem magam,hogy tudom,neki fájt,hogy nem tudta nekem megvenni.Pedig nem várom el tőle,sőt ,nem is hagynám neki.

Hibás vagyok?


2010. aug. 13. 14:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha az apád lenne, még megérteném, de úgy látom, nem szorulsz arra, hogy más tartson el.
2010. aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nem vagy hibás, egyáltalán. ha valami kell neked és a párod nem tudja megvenni, akkor majd te megveszed magadnak és kész. ezen nem szabad megsértődni, nem szabad kiakadni. én megértem, hogy ő túl érzékeny és bántja, hogy ő ezt nem veheti meg neked, de sajnos az élet nem ilyen. én ha tehetném, miden rászorult rokonomnak barátomnak vennék valamit, de sajna nem tehetem meg. sokszor még a páromnak sem, mégsem akadok ki. persze, ez attól függ ki milyen. beszéld meg vele, hogy köszönöd, ha vesz neked valamit, de mindent nem kell, hiszen nem tudja megvenni, erről nem tehet. és ne érezd magad rosszul emiatt. biztosan neki is rossz ez a dolog, éppen ezért "vigasztald" meg valahogy. főzz neki valami finomat vagy süss sütit meglepiből.
2010. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egy kis lelkiismeret-furdalás sosem árt.
2010. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mondhatnád, hogy neked rosszul esik, hogy mindent ő akar megvenni neked.
2010. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egy fiú sír az anyagiak miatt... lol

Csak ennyi jött le a történetedből, sry...

2010. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
igen ,azért,mert úgy érzi nem tud mindent megadni nekem
2010. aug. 13. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!