Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lelkiismeret-furdalásom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeret-furdalásom van, normális?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, a barátom 22. Tegnap itt volt, és elég nem helyén való dolgokat csináltunk, fogdosott, benyúlt a pólóm alá, és én is megfogtam a lényeget... Még csak 3 hónapja vagyunk együtt, és annyira hülyén érzem magam, nem merem senkinek elmondani, folyton eszembe jut, hogy mit szólnának a szüleim, ha így látnának. Közbe persze nagyon jó volt, de kicsit olyan, mintha már nem lennék olyan "ártatlan". Másokkal is ez volt?
2011. máj. 24. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyakori eset. Ha nem állsz még készen rá akkor mond meg a barátodnak hogy lassítson. :) és teljesen normális;)
2011. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem társasági téma. Ezt nem kell feltétlenül másokkal megosztani, bár ha úgy érzed , hogy igen, akkor tedd azt. Sok újdonság éri ebben a korban az embert, amitől megriadhat, pedig ez az élet rendje. Tedd tisztába az érzéseidet, gondolataidat és nem legyen lelkiismeret furdalásod.
2011. máj. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

17 éves vagy,és szerelmes..3 hónapja vagytok együtt.Istenem ne legyél már ennyire álszent..Ha jó volt,és élvezted mit törődsz azzal hogy a szüleid mit gondolnának? Van saját magánéleted! Le kell küzdened az ilyen dolgokat,"ártatlan" kislány szerepből lassan ki kéne nőnöd :)

Ha lelkileg nem vagy elég érett,nem állsz készen szólj hogy még ne.Van szád nem ?:)De ha hagytad és írásod alapján élvezted akkor nem kell negatívumként felfogni..:)

Azért nem 13 éves kislány vagy már,akit kib@sznak az ablakon ha benyúlnak a bugyijába,mert mindenről beszámolt a szüleinek...(kicsit morbid hasonlat volt,de a lényeget remélem érted)

Szüleid se osztanak meg mindent veled,legyen egy kis magánéleted..Az hogy erre rosszul reagálnának,az nem a te hibád..:)

Sok boldogságot!

2011. máj. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok álszent, pont ez a baj, hogy TÉNYLEG lelkiismeret-furdalásom van.
2011. máj. 24. 17:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudtam hogy ezt fogod írni.

De álszent vagy. Tudod miért ?

Mert legbelül nagyon is élvezted,mégis aggódsz hogy megtörik a kis "ártatlanságod",félsz attól mások mit szólnának...Küzd le a félelmed,és légy boldog!! :)

2011. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy szóval se mondtam, hogy nem elveztem.
2011. máj. 25. 15:21
 7/7 anonim ***** válasza:

ez amúgy azt jelenti h egy nagyon értelmes lány vagy és tudod h ez nem helyén való de amúgy szerintem megnyugodhatsz mert a mai fiatalok már 15-16 évesen elvesztik és mivel nem volt semmi komolyabb 17 évesen ez még a minimumot se érinti meg :)

de amúgy nekem nem volt lelkiismeret furdalásom xd soha

2012. júl. 3. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!