Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, hogy lelkiisme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy lelkiismeret-furdalásom van a maszturbálás iránti vágyam miatt?

Figyelt kérdés
Feleségemmel épp a baba-projekten dolgozunk. Eléggé rá vagyunk állva, de eddig sajnos még nem jött össze. A problémám a következő. Mint minden férfinak - bármennyire is szeretem a feleségemet - jól esik olykor egyedül intézni a dolgokat, értsd: maszturbálni. Mostanában meghasonlok önmagammal, mert amikor "magam intézem", akkor kábé két napra annyira lecsökken a szexuális étvágyam, hogy nem nagyon van energiám szeretkezni (főleg hétköznap, fáradtan). Ez azért zavar, mert egyrészt elhanyagoltnak érezheti magát, másrészt eleve hetente átlag egyszer vagy kétszer (na jó, volt azért már három-négy is) csináljuk, és ha még ebből is elveszünk, nem lesz túl hatékony a babagyártás. Szeretném azt a babát nagyon, de ugyanakkor egyensúlyba kellene hoznom a dolgot a saját szükségleteimmel. Lehet, hogy bennem van a hiba, mert bebeszéltem magamnak azt, hogy naponta csak egyszer lehet jó? (Tudom, hülyeség, de nagyon régóta ez rögzült valamiért, szerencsére már oldódik.) Másfelől persze, "lövöldözhetek" reggel és este is, de ha nagyon gyakran van ejakuláció, az csökkenti a spermiumok számát, nem termelődnek újra olyan gyorsan. Babát tervező pároknak éppen ezért ajánlják a 2-3 naponkénti szexet. Hogy találjam meg az optimális egyensúlyt?
2009. júl. 3. 16:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
hát, ha "magad intézed a dolgokat", akkor lehet valami amit a feleséged nem ad meg az ágyban. szerintem beszéldd meg vele, hogy szeretnéd, hogy lenne jobb.
2009. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

szia!

ha már elindult a babaproject, akkor a feleséged biztos tudja, hogy egy hónapban max egy hét van, amikor nagy esélye van a sikeres próbálkozásnak. és akkor is kb két naponta kell egy hatalmasan szeretkezni, hogy a spermiumok száma is elegendő legyen, eléggé kívánjátok egymást és a boldogság hormonok is segítenek ilyenkor...

szóval kérdezd meg a feleséged, hogy mikor van ez az egy hét, (a két menstruációja közötti kb fél idő) és akkor tényleg a babára koncentrálj!!! a többi időben nyúlhatsz magadhoz, de szerintem, ha kipróbálod/játok rájössz, h mennyire jó és már nem is fog kelleni a kezed:D

sok-sok szerencsét a babához!!!!


mi ugyan nem aktívan próbálkozunk de az én párom már tudja mikor nem szabad neki:D:P

2009. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az elsőnek. Fiú vagy vagy lány? Szerintem lány, mert a pasik többinyire tudják, hogy nem kell feltétlenül hiányérzet ahhoz, hogy magunkhoz nyúljunk néha. Bocs, nem leszólni akarlak... :) Természetesen kettesben minden sokkal jobb, ez igaz, de olykor kell a változatosság, jó értelemben.
2009. júl. 3. 16:25
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
szia!na figylej tehiába csinálod akár minden nap a peteérési napok a fontosak.vagyis a mensi 1 napjától számított 12-17 napokon huzzatok bel naponta töbször is ha bírjátok a többin meg lehet masztiznod lelki ismeret nélkűl sok sikert!
2009. júl. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
Hát , ha hiszed ha nem az én férjem nem nyúl magához. Ha arról van szó akkor naponta szexelünk.
2009. júl. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%
Kedves 17:28-as! Azt te csak hiszed! :D
2009. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Valóban, a te férjed is tuti egyedül dolgozik néha, legfeljebb nem tudsz róla. :) Ha nem így lenne, na AZ nem lenne normális.
2009. júl. 4. 11:43
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

A KIVÉTEL ERŐSÍTI A SZABÁLYT! Van egy ilyen mondás is kedves rejszolós kérdező.

És mélyen magadban valahol biztos tudod a választ arra, hogy miért nem tudja a feleséged teljes mértékben enyhíteni ilyennemű vágyaidat!

2009. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
ne vidd a saját szintedet ilyen mélyre, ok?
2009. júl. 5. 18:43
 10/19 A kérdező kommentje:
Meglehetősen primitív megnyilvánulás "rejszolós"-nak nevezni valakit, aki normális hangnemben, normális kérdést tesz fel, nem igaz, Nemrejszolósné? Jól hangzik, mi? Persze előfordulhat, hogy valaki nem csinálja, csak erősen furcsa. Biztos, hogy mindent tudsz a férjed dolgairól...? Na erről ennyit. A többieknek köszönöm!
2009. júl. 6. 06:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!