Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, hogy lelkiisme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy lelkiismeret-furdalásom van a maszturbálás iránti vágyam miatt?

Figyelt kérdés
Feleségemmel épp a baba-projekten dolgozunk. Eléggé rá vagyunk állva, de eddig sajnos még nem jött össze. A problémám a következő. Mint minden férfinak - bármennyire is szeretem a feleségemet - jól esik olykor egyedül intézni a dolgokat, értsd: maszturbálni. Mostanában meghasonlok önmagammal, mert amikor "magam intézem", akkor kábé két napra annyira lecsökken a szexuális étvágyam, hogy nem nagyon van energiám szeretkezni (főleg hétköznap, fáradtan). Ez azért zavar, mert egyrészt elhanyagoltnak érezheti magát, másrészt eleve hetente átlag egyszer vagy kétszer (na jó, volt azért már három-négy is) csináljuk, és ha még ebből is elveszünk, nem lesz túl hatékony a babagyártás. Szeretném azt a babát nagyon, de ugyanakkor egyensúlyba kellene hoznom a dolgot a saját szükségleteimmel. Lehet, hogy bennem van a hiba, mert bebeszéltem magamnak azt, hogy naponta csak egyszer lehet jó? (Tudom, hülyeség, de nagyon régóta ez rögzült valamiért, szerencsére már oldódik.) Másfelől persze, "lövöldözhetek" reggel és este is, de ha nagyon gyakran van ejakuláció, az csökkenti a spermiumok számát, nem termelődnek újra olyan gyorsan. Babát tervező pároknak éppen ezért ajánlják a 2-3 naponkénti szexet. Hogy találjam meg az optimális egyensúlyt?
2009. júl. 3. 16:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
24%

Oké , legyen igazad!

De a kérdést te tetted fel a lelkiismeretfurdalásról a maszturbálási vágyad miatt. Ez a dilemma mégiscsak van valamiért.

2009. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Oké, én meg elfogadom, hogy lehetnek pasik, akik nem maszturbálnak, de a kedvemért tedd meg,hogy este felteszed ezt a kérdést a férjednek szemtől szembe és figyeled a reakcióját. Amit mondani fog, nem számít, csak a reakció.
2009. júl. 9. 16:15
 13/19 anonim ***** válasza:
76%

Az az igazság, hogy én ezt már a kapcsolatunk elején megkérdeztem tőle és azt mondta, hogy azért választ inkább számára csinos szexis nőt, hogy ne magának kelljen ezeket csinálni.Egyébként úgy gondoltam és még most is gondolom, hogy a maszturbálás a férfiak többségéhez hozzátartozik. Sőt ,ha meglátnám tuti fölizgulnék.( mindig is én voltam a szexmániás kettőnk közül)

Azt hiszem ilyen téren ő a fehér holló. Inkább kimegy fát vágni de nem nyúl magához. Ő ilyen.

2009. júl. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nagy ritkaság, akkor becsüld meg. :)
2009. júl. 10. 20:14
 15/19 A kérdező kommentje:
Viszont akkor nem értem, hogy miért jöttél nekem azzal, hogy ez valami hiánypótló tevékenység, ha te is úgy gondolod, hozzánk tartozik...
2009. júl. 10. 20:17
 16/19 anonim ***** válasza:
76%
Mert az. Nem?
2009. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ha hozzánk tartozik, akkor normális, tehát nem hiánypótlás. Az én logikám szerint.
2009. júl. 11. 08:15
 18/19 anonim ***** válasza:

Na , hát akkor meg is érkeztél a végéhez, miszerint:


"Normális dolog, hogy lelkiismeret-furdalásom van a maszturbálás iránti vágyam miatt?"


"Ha hozzánk tartozik, akkor normális, tehát nem hiánypótlás.Az én logikám szerint."

2009. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem keresss egy szexben jó nőt és azzal legyen gyerek.

Úgy jársz mint én hogy belém beszélt a párom a gyereket aztán évek óta még alig van szex.

Így vagy félre megyek vagy magam oldom meg

2018. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!