Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lelkiismeret furdalásom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeret furdalásom van, van rá okom?

Figyelt kérdés

Elmentünk ma a barátommal a testvéremnek ruhát venni a plazaba,de én közbe megláttam magamnak egy cipőt,megkértem a tesóm vegye meg,itthon kifizetem,a barátomnak viszont rosszul esett,mert nem áll jelenleg úgy anyagilag,hogy megtudja venni,elsírta magát,mert megalázónak érezte,hogy neki kellett volna megvennie,de nem tudta.Nem akartam megbántani,de tényleg szükségem volt már egy cipőre és arra gondoltam,hogy akkor nem kell bemennem mostanába a városba ha most meg veszem.Olyan rosszul érzem magam,hogy tudom,neki fájt,hogy nem tudta nekem megvenni.Pedig nem várom el tőle,sőt ,nem is hagynám neki.

Hibás vagyok?


2010. aug. 13. 14:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Persze ezt csak utólag mondta el,nem akartam fájdalmat okozni neki.
2010. aug. 13. 14:40
 2/16 anonim ***** válasza:
Hibás vagy. Gondolom tudtad, hogy ilyen érzékeny a barátod, akkor nem várhatott volna még az a cipő egy két napot?
2010. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy hibas, magyarazd el reszleteseben a baratodnak hogy attol meg hogy o nem kepes ezt megvenni neked nem hagyod ott es nem döl ossze a vilag.

Jah es becsüld meg mert ritka az ilyen ember aki ilyesmiert kibukik.


26 F

2010. aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tudtam,hogy rosszul érintené,nem csináltam volna,de kivagyok,nagyon szörnyen érzem magam,rá se bírok nézni a cipőre....legszivesebben kivágnám.....de nem tartom meg
2010. aug. 13. 14:42
 5/16 anonim ***** válasza:
12%
A barátod a hibás mert nincs pénze.
2010. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Hát fogós a kérdés. Amennyira tiszta előtted a kép annyira vagy hibás. Ez persze nem azt jelenti hogy lődd dunába magad, csak gondolkozz el hogy jobb emberré válj. Nem hiszem hogy nagy gond lenne veled de lehetsz tökéletesebb! Üdv: A mágus
2010. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
megbecsülöm hidd el,nagyon szeretem,nem érdekel a pénz,tényleg nem,nagyon régóta együtt vagyunk,mindent megad amit bír,mindent,de ha vaalmire vágyok és nem tudja megadni,akkor rosszul érzi magát.Abban a szituban nem gondoltam arra,hogy ezen kibukik.
2010. aug. 13. 14:43
 8/16 A kérdező kommentje:
14:43,fiú,vagy lány vagy?
2010. aug. 13. 14:44
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy hibás.Beszéld meg a Barátoddal,hogy neked nincs szükséged rá hogy bármit kapj tőle,mert nem az ajándékait szereted hanem Őt,és így is tudod hogy bármit megadna neked/érted. :) Hajrá! ;)
2010. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 13. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!