Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Lelkiismeret-furdalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Lelkiismeret-furdalásom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
pár hete elég furának érzem a barátom viselkedését, akivel már több, mint fél éve együtt vagyok. ez a dolog azt vonta maga után, hogy párszor felmentem az email fiókjába, hogy megbizonyosodjak róla, nem titkol semmit. hála az égnek kiderült, hogy nincs semmi probléma. most nagyon lelkiismeret-furdalásom van, hogy kutakodtam utána, és mivel szeretném, ha őszinte lehetnék vele 100%-osan, ezért meg akarom mondani neki ezt a dolgot, és bocsánatot szeretnék kérni tőle. jó ötlet szerintetek? vagy egyáltalán ne mondjak neki semmit?
2011. ápr. 10. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megmondanám, mert nagyon rossz lelkiismeret-furdalással élni. Mondd neki, hogy soha többé nem fog előfordulni. Szerintem.
2011. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Moszuke ***** válasza:

ha kiderül vhogy és nem mondtad el akkor lesz ám balhé.. és ha elmondod a lelkednek is könnyebb lesz.

amikor mondod spammold a baromságokat, hogy mennyire félted meg szereted és ezért tetted azt, amit..

de ettől függetlenül nem kellett volna.. hol a bizalom?

2011. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám el neki. Szakíthat is veled ezek után, és meg sem lepődhetnél. Te mit szólnál hozzá, ha ő nézegetné az e-mailjaidat? Ne tedd többé, és a zsebébe se kotorássz, és a telefonját se nézd meg.
2011. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

tudom jól, hogy nem kellett volna. de annyira elhanyagolt, hogy nem tudtam már mire vélni. azt hittem, van másvalaki az életében. és ha rákérdeztem, akkor azt mondta, hogy nincs senkije, nincs semmi probléma. tény, hogy kicsit megingott a bizalmam emiatt.

viszont szeretném, ha tudná, hogy fontos számomra, és hogy többet nem lesz ilyen.


mellesleg, nemrég kiderült, hogy hazudott nekem valamiben. lebukott szimplán, és láttam rajta, hogy nagyon megbánta, hisz szorosan átölelt, és sírt is. ezért gondoltam arra, hogy el kéne mondanom neki.


van neki is egy rossz pontja, nekem is egy rossz pontom, így mindketten tiszta lappal indulhatnánk a jövőben.

2011. ápr. 10. 19:47
 5/10 A kérdező kommentje:

ja és a lebukással kapcsolatban... megbeszéltük, hogy ezentúl teljesen őszinték leszünk egymással.

én nem tudtam rá haragudni, mert nagyon szeretem.

2011. ápr. 10. 19:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden jó, ha jó a vége.
2011. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Veled az a problema, hogy nagyon sok idod van baromsagokon agyalni...Egyebkent szegyellheted magad...ez az egyik leggusztustalanabb dolog, amit no tehet ferfival...stikaba kemkedni utana.
2011. ápr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

sokan megbíznak a párjukban, mégis átvágják őket, megcsalják, és ki se derül. Ha elhanyagolja a párja, akkor még szép hogy kételkedik. Inkább derüljön ki ha megcsalt. Lehet annyi értelem egy pasiban ha nem szereti a párját akkor szakít vele és nem megcsalja. Amúgy meg mi a garancia rá, hogy a pasija nem csinálja ugyanazt.

Én nem dobnám a pasim ha kideürlne, hogy nézte a cuccaimat, mert nincs titkolni valóm, és inkább ne bízzon bennem, vagy legyen féltékeny, mert akkor legalább tudom hogy szeret, minthogy megcsaljon és hanyagoljon.

2011. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sokan megbíznak a párjukban, mégis átvágják őket, megcsalják, és ki se derül. Ha elhanyagolja a párja, akkor még szép hogy kételkedik. Inkább derüljön ki ha megcsalt. Lehet annyi értelem egy pasiban ha nem szereti a párját akkor szakít vele és nem megcsalja. Amúgy meg mi a garancia rá, hogy a pasija nem csinálja ugyanazt.

Én nem dobnám a pasim ha kiderülne, hogy nézte a cuccaimat, mert nincs titkolni valóm, és inkább ne bízzon bennem, vagy legyen féltékeny, mert akkor legalább tudom hogy szeret, minthogy megcsaljon és hanyagoljon.

2011. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

bocsi kétszer küldtem el


szeretem a párom és féltékeny meg kíváncsi azért nem dobom ki.

2011. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!