Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Vááááá . : S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vááááá . : S

Figyelt kérdés
Volt egy barátom akivel komoly kapcsoltaunk volt már 1 évesek voltunk és én szakitottam vele egy másik srác miatt . Az a srác átbaszott, megcsalt . Már nem vagyunk együtt . A régi barátom folyamat üzen, ir hogy szeretne visszakapni és hogy megbocsájt csak menjek vissza hozzáá . Mit gondoltok? Érdemes lenne visszamennem hozzá ?
2010. aug. 12. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Menj vissza azonnal!!!!!

Ha begbocsájtott, oké.

Viszont légy résen, nehogy bosszút álljon.


26/N

2010. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Mert te fordított esetben mit tennél? Visszafogadnád a fiút,ha előtte dobott volna egy másik lány miatt? Szerintem ne menj vissza hozzá,csodálom hogy visszafogadna,annak ellenére hogy te dobtad őt annak idején...az egy dolog,hogy szeret. És ha máskor is előfordul ilyen?
2010. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok meg. Ha te is úgy érzed, hogy érzel iránta vonzalmat.
2010. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Ha írsz privit, msnen szívesen segítek. Most így nem, alig tudok írni, olyan izomláz van a kezemben. Nem rosszra gondolni!

F/27

2010. aug. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

köszi szivesen segítek csak alig tudok pötyögni áá :S

F/27

többiek meg ne szdjátok

2010. aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
sajnállak . de mi ennek az oka ?? ( nem rosszra gondoltam )
2010. aug. 12. 18:29
 7/10 anonim ***** válasza:
edzés nélkül hirtelen megerőltetés :D
2010. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nos,visszafogadott a volt barátod?
2010. aug. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
vissza, visszaa . : ))) ; )
2010. aug. 15. 16:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor igyekezz őt jobban megbecsülni és nem az első adandó alkalommal dobni! Legközelebb már nem biztos,hogy újra visszafogad,bár ez a visszafogadós dolog is ritka. Csodálom,hogy megtette.
2010. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!