Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek olyannal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyannal, aki néha drogozik? Ha nem lesz aggresszív tőle?

Figyelt kérdés

2020. dec. 8. 21:31
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
49%
Ha együtt drogozunk akkor simán. Nyilván nem mindegy, hogy milyen drogról van szó. Ha a pszihedelikumokról, vagy fűről akkor egyértelmű. Heroinistával én sem jönnék össze.
2020. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
38%
Ha kávét is drognak veszem, márpedig a kávé is az, akkor drogfüggő vagyok.
2020. dec. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
95%
Nem lennék drogossal, az indokom pedig az hogy évekig éltem ebben eggyel. Nem akarnám újra.
2020. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
28%

Miért mindenki függőségről beszél és szavaz, amikor a kérdés nem ez, hanem alkalmi használat?


Alkalmi használóval én örömmel.

2020. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
76%
14. Mert az alkalmiból lesz a rendszeres.
2020. dec. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
76%

Aha.

Szintén csak oda tudok kanyarodni, hogy az exem is csak néha játszott és csak parszaz forintért.

Gyakorlatilag meg milliós tartozást halmozott fel néhány hónap alatt. :)

Ritka az olyan ember, aki beeri azzal, hogy "néha".

Na meg milyen drogrol van szó?

Havi 1-2 füves cigi?

Arra azt mondom ok, ha tényleg ennyi. De ha tényleg ennyi, szerintem ez nem is képezi téma tárgyát ismerkedeskor, mert simán el tudja hagyni. Ugyebár, ha annyira néha.

Ha erről már beszélni kell, akkor az illető függő. Akkor is, ha csak hetente, vagy kéthetente, vagy havonta drogozik. De igényli, tehát függő. Ennyi.

2020. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a párom, akivel a gimiben jöttem össze, a kb 3-4 év alatt a fűtől lett teljesen zombiszerű, a hétvégi 1-2 tekeréstől jutott el oda, hogy egész nap be volt állva, az egyetemre nem járt be, aztán kirúgták, utána a munkahelyéről (egy benzinkútnál kapott állást) is kirúgták, mert nem bírta ki fű nélkül napközben.


Nem tudom, hányszor esküdött meg nekem, hogy abbahagyja a füvezést, és visszamegy az egyetemre, meg munkát keres.

5 év után hagytam ott, amikor már meguntam, hogy egész nap otthon a TV előtt tép, és engem b.sztat, hogy miért nem veszem meg neki a legújabb számítógépes játékot.

Tudom, hogy nem gyakori az ilyen eset, hogy valakire ilyen hatással van a sima THC csak mondanám, hogy van ilyen eset is.


És a válasz az, hogy nem, semiféle (illegális) drogfüggőség nem fér bele nekem ezek után. A korábbi párom is alkalmi hazsnálóként idult 17 évesen, még én is tekertem vele 1-2szer, de nekem egyáltalán nem jött be a fű.

2020. dec. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
16%

#15 ez nincs feltétlen így. és még egyszer nem ez a kérdés.


ennyi erővel ha alkoholra vonatkozna a kérdés is az alkoholistára kellene szavazni?

2020. dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
35%
Ha ad belőle, vagy akciósan be is szerzi, a szívemet is elnyerné.
2020. dec. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
12%
Nem! Még talán, ha nekem is szerezne, akkor esetleg, mert akkor a boldogság illúzióját átélhetném, de rendesen inkább nem. Mert a drogos elvenné azt a kis pénzem is ami van, mert "kell az anyag" meg ilyesmik.
2020. dec. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!