Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnak együtt járni már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnak együtt járni már évek óta, pedig nem is illenek egymáshoz?

Figyelt kérdés

Egyik évfolyamtársamról van szó. Mikor megtudtam, hogy van bnője és megláttam, hogy milyen teljesen ledöbbentem, elképedtem. A srác egy lúzer, a barátnője meg egy ilyen plázacicuska szerűség. Szőke haj, gyönyörű babaarc meg minden. Alig hittem el, hogy egy ilyen lány szóba áll egy ilyen fiúval.

Meg kb. az összes span az osztályában meg most már az enyémben is alig bírjuk elhinni. Hogy lehet, hogy egy ilyen gyönyörű lánynak pont egy ilyen béna csávó kell? :D


Olyan LOL de komolyan! :D Ezt nem azért mondom, mert irigy vagyok, csak komolyan akkora LOL ez az egész. Ilyen lúzernek ilyen nőő...:D Kérdezték tőle a haverjaim, hogy hogy szedte össze a csajt, de nem volt valami bőbeszédű. Elég flegma velünk a gyerek, de majd rába... :)


Egyszerűen nem bírom felfogni, hogy hogy lehet ez és a mai napig keresem az okát!


Szerintetek létezik ilyen? Lehet, hogy csak pénzért eljátsza a csaját a csaj, nem?


2010. aug. 10. 23:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Gondolom neked mindig is fullos extrás paliaid voltak:)

Gratulálok neked:)

Attól mert valaki plázacica mert szeret úgy öltözködni mert neki ez a stílus tetszik attól még neki is lehetnek érzései

arról pedig nem tehet hogy szépre csinálták meg a szülei

Én is egy plázacica feeling vagyok de nekem sose kellett a kigyúrt agyú szolis fullos pénzes csávók

van akinek a szerelem kell nem pedig a luxus;)

2010. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
11:08 Szerelmes lettem beléd^^:D
2010. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
11:19 és miért is?xd
2010. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Csak úgy random:P:D
2010. aug. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
jó, a merci/audi/bmw elég sok mindent megmagyaráz :) 99%, h a pénzéért van vele. Amúgy hiszek abban, hogy a külső nem minden, mert az én csajom is jóval csinosabb, mint amennyire én jól nézek ki, de ő még jobban is áll nálam anyagilag (jelentősen), szóval tudom, hogy a személyiségem varázsa teszi ;)
2010. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 kayl18 ***** válasza:
igen a béjemvé sokat megmagyaráz, és a csajjal beszéltél már? lehet valami fogyatékos, multkor voltam tesóm éttermébe ahol dolgozik, láttam 1 tök jó csajt ő is ott dolgozik, tesóm mondja, hogy kicsit nagyon hülye szegény, azér meghúztam volna:D
2010. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni, mint az utolsó.Lehet hogy a csaj buta, mint a föld.Lehet a pénzért van vele. Vagy lehet, hogy szereti.Több választás nem igen van. :D
2010. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 kayl18 ***** válasza:
mai világba már semmin se lehet meglepődni
2010. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Úgy tom egyetemista a csaj...szal nem hinném, hogy szefós! xD
2010. aug. 11. 23:02
 30/30 kayl18 ***** válasza:
én meg olyanokat látok, hogy kigyúrt csávóknak olyan ronda nőstényük van, hogy bottal nem piszkálnám meg:D
2010. aug. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!