Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnak együtt járni már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnak együtt járni már évek óta, pedig nem is illenek egymáshoz?

Figyelt kérdés

Egyik évfolyamtársamról van szó. Mikor megtudtam, hogy van bnője és megláttam, hogy milyen teljesen ledöbbentem, elképedtem. A srác egy lúzer, a barátnője meg egy ilyen plázacicuska szerűség. Szőke haj, gyönyörű babaarc meg minden. Alig hittem el, hogy egy ilyen lány szóba áll egy ilyen fiúval.

Meg kb. az összes span az osztályában meg most már az enyémben is alig bírjuk elhinni. Hogy lehet, hogy egy ilyen gyönyörű lánynak pont egy ilyen béna csávó kell? :D


Olyan LOL de komolyan! :D Ezt nem azért mondom, mert irigy vagyok, csak komolyan akkora LOL ez az egész. Ilyen lúzernek ilyen nőő...:D Kérdezték tőle a haverjaim, hogy hogy szedte össze a csajt, de nem volt valami bőbeszédű. Elég flegma velünk a gyerek, de majd rába... :)


Egyszerűen nem bírom felfogni, hogy hogy lehet ez és a mai napig keresem az okát!


Szerintetek létezik ilyen? Lehet, hogy csak pénzért eljátsza a csaját a csaj, nem?


2010. aug. 10. 23:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

nem hinném. lehet h attól h lúzer még jó fej gyerek..

nem kell gonoszkodni.

bár én utálom a gyökereket, soha nem állnék össze egyel se, még ha fizetnének akkor se..

2010. aug. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
lehet mondani, hogy ilyen olyan szemét vagyok de ez van
2010. aug. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
hát lehet nem mindenki ilyen felszínes gyökér mint te.
2010. aug. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
A kór neve szerelem...
2010. aug. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
a kérdésfeltevőnek ment
2010. aug. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Nem ennyire egyszerű! :D


Te nem láttad még azt a lányt!! ÁÁÁÁ!


Olyan, de olyan gyönyörű!! És egy nyomi kis balfékkel jár... :((

2010. aug. 10. 23:35
 7/30 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Túl jó nő a csajom c. filmet.


Amúgy a valóságban elég ritka az ilyen.

Ismerek egy gyereket aki nagyon csendes meg minden de van barátnője aki bár nem plázacica de sokat dumál és egymásnak ellentétei még is járnak.

2010. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%

attól még h nem épp menő a srác miért ne tetszhetne a csajnak?

mert tuti csaj attól még lehet "rossz ízlése"

és az a srác valszeg a tenyerén hordozza..imádja és szereti..

bármilyen meglepő ez neked felszínes barátom néha ennyi is elég.

tiszteld a nőket és majd meglátod;)

19/L

2010. aug. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
te meg nagy valószínűséggel egy olyan kötsög vagy akinek próbál menő cuccban járni,nagy a pofája,nagy hantaboy...a fasza meg kicsi és irigy a másikra aki nem épp egy ideál,mert nem az ő tökéletes testére bukik...ennyik vagytok..nemhogy a saját csajoddal foglalkoznál és nem azzal h h vedd el tőle a nőt..szégyentelen kis csicska
2010. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Mivel téged még nem próbált meg felszedni, nem ismered a technikáját. És abból meg olyanja van neki, amit nem oszt meg senkivel. Ha jól csajozik, de sok másban béna, számomra már nem lúzer :)
2010. aug. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!