Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnak együtt járni már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnak együtt járni már évek óta, pedig nem is illenek egymáshoz?

Figyelt kérdés

Egyik évfolyamtársamról van szó. Mikor megtudtam, hogy van bnője és megláttam, hogy milyen teljesen ledöbbentem, elképedtem. A srác egy lúzer, a barátnője meg egy ilyen plázacicuska szerűség. Szőke haj, gyönyörű babaarc meg minden. Alig hittem el, hogy egy ilyen lány szóba áll egy ilyen fiúval.

Meg kb. az összes span az osztályában meg most már az enyémben is alig bírjuk elhinni. Hogy lehet, hogy egy ilyen gyönyörű lánynak pont egy ilyen béna csávó kell? :D


Olyan LOL de komolyan! :D Ezt nem azért mondom, mert irigy vagyok, csak komolyan akkora LOL ez az egész. Ilyen lúzernek ilyen nőő...:D Kérdezték tőle a haverjaim, hogy hogy szedte össze a csajt, de nem volt valami bőbeszédű. Elég flegma velünk a gyerek, de majd rába... :)


Egyszerűen nem bírom felfogni, hogy hogy lehet ez és a mai napig keresem az okát!


Szerintetek létezik ilyen? Lehet, hogy csak pénzért eljátsza a csaját a csaj, nem?


2010. aug. 10. 23:31
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

A "nem illenek egymáshoz" nálad abban merül ki, hogy ki hogy néz ki? Hallottál már olyanról, hogy személyiség? Na meg nem az a lényeg, hogy neked, nektek megfeleljenek, hanem hogy egymásnak. Ők ketten. Ti meg le vagytok szarva konkrétan ;)


Amúgy hány évesek vagytok? és pontosan mennyi az az "évek óta"?

2010. aug. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Nos most láthatod, hogy az, amit Te vagányságnak, menőségnek gondolsz-az bizony a valamirevaló lányok szemében valójában gyerekesség és sokszor szánalomra méltó. Többet ér egy nem menő fiú, aki tiszteli a párját-mint egy olyan, aki csak teszem azt felvág azzal, hogy van csaja. De ezt most még-gyerekességed miatt-nem értheted. Később úgyis rá fogsz jönni (vagyis a lányok megtanítanak rá), hogy igenis Te vagy a nyomi, az a fiú pedig férfi-aki ráadásul ért a nők nyelvén.
2010. aug. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Én 19, a csávóka meg már 20 azthiszem.


Hát már több, mint 2 éve azzal a csajjal van.


Olyat meg nem mondtam, hogy elakarom szedni tőle, mert mha el is akarnám valőszínüleg nem sikerülne. :(


Csak furcsállom a párosítást...

2010. aug. 10. 23:57
 14/30 anonim ***** válasza:
de vazze a kérdésben nem úgy jött le:Dén azt vettem ki belölle h elveszítek töle,magyarán szólva kibsztok vele
2010. aug. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Ja, mert szerinted el is tudnánk venni tőle? :D


Nekünk nincs audink meg mercink meg bmwnk, mint a lúzernek. :D


Meg nyílván nem hagyná, hogy csak úgy elvegyük tőle. Meg hogy? kapcsolatba sem tudunk kerülni a lánnyal.


Én csupán csak furcsállom a kapcsolatukat és annyi.

2010. aug. 11. 00:01
 16/30 anonim ***** válasza:
na mostmeg kiderül h gazdag?xDakkor meg ne csodálkozz;)aztán lehet h én tévedek..de azt tudom h utálom az olyan nagyarcu kötsögöket akik a pénzükkel,vagy a kinézetükkel vágnak fel:S:D
2010. aug. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Azért a 2 év az 2 év, ez már nem véletlen. Nagyon elvetemültnek kell hozzá lenni, hogy csak a pénzért legyen együtt a lány vele.
2010. aug. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

most azért soroltad fel a drága kocsikat h azt válaszoljuk valszeg a pénze miatt van vele?

szánalmas.. -.-

2010. aug. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Na gen, 2 év az 2 év. Amúgy több az mint 2 év, de pontosan nem tudom, hogy mennyi. De akkor is olyan izé már, hogy ilyen csaja van na! :D
2010. aug. 11. 00:06
 20/30 anonim ***** válasza:
lehet csak a pénzét szipolyozza XD
2010. aug. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!