Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg fog ilyedni?

Figyelt kérdés
Van egy fiu. az van hogy 10 éves korunk ota barátok vagyunk. sajnos a fiu-lány barátság tényleg kamu, mert öt év barátság után valahogy beleszerettem. 4 honapig tagadtam magamban az egészet hogy nem is, de egyszer szembe kellett néznem vele hogy de. és mivel azota sem tudom elfelejteni ugy döntöttem elmondom neki. mert mostmár olyan szinten szenvedek ettöl hogy inkább teszek a barátságra, meg elég rossz érzés mikor azt mondja hogy 'de jo hogy mi ilyen jo barátok vagyunk, nem?' :S szoval elmondom neki, csak félek megilyed majd. mit tegyek? : \segítsetek lécci :$
2010. aug. 10. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Böngészd a Magyar Helyesírási Szótárt az "i" betűnél.
2010. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
uuuristen. nee :'DDD ha ezt látná az irodalomtanárom aki még 10ben is helyesírási totokat csináltat uuu. :$$$$$ ekkora bénááát mint én :$$ jééézus :O ok. elbujtam. ennyi.
2010. aug. 10. 12:47
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Az első válaszoló ritka nagy bunkó tapló lehet de gratulálok neki. Nem mindig figyelhet az ember ez van ha elront néha 1-2 betűt mert siet, de komolyan ez legyen a legnagyobb gondod b**eg... Szerintem mond el neki mit érzel én is voltam ilyen helyzetben. Ha nem fogod elmondani egyre csak rosszabb lesz, ha meg ő is így érez akkor meg minden rendben lesz:) 20 / f
2010. aug. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem fog elszaladni ha elmondod neki.Lehet meglepődik egy kicsit de nem fog megutálni
2010. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
:) No, akkor releváns válasz: nyilván nem bírod ki életed végéig, hogy csak barátod legyetek. Tehát mondd el neki, még akár jól is elsülhet a dolog.
2010. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

akár jol is elsülhet... biztato :D

amugy köszi a válaszokat, igazatok van, életem végéig nem birom ki. :)

2010. aug. 10. 12:53
 7/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:48:


Köszönöm. Már a gratulációt.

2010. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Márpedig az elsőnek igaza van. A kérdező pedig biztos sietett ;)
2010. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bátran mond meg neki. Ha ő nem úgy érez, mint szeretnéd, akkor is ugyan ott tartotok, mint most. Ha meg viszont szeret, akkor nagy nyeremény. Sok sikert!
2010. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

off: De érdekes hogy itt mindegyik kérdező aki nem tud helyesen írni az valahogy mindig siet:D:D:D Vajon a nyelvtan karóknál is ezeket mondják? ez a válasz leginkább a 69%-os válaszolónak szólt!



Kérdező: nyugodtan mond el neki, legalább megtudod hogy ő hogy gondolja. Ha megijed is, majd csak feleszmél :D

2010. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!